Идеи какво да го правя този бретон

  • 1 804
  • 8
Дължината на бретона ми е до средата на скулите и винаги ми пада пред очите, което мнооого ме дразни  Tired Не искам да го подстригвам по-къс, защото не ми харесва така.
Опитвам се да ползвам разни фибички за захващане, но не е особено естетично и елегантно.
По съвет на моя колежка си взех голями ролки и се опитах да го извия да пада назад, но нищо не стана  Tired Пак си пада напред, само дето сега извитата част стърчи навън  Tired
Взех си сешоар с дифузер, за да се пробвам по някакъв начин с него и пяна да задържа бретона назад, но и с това не става. С него постигнах основно начупване на косата, което не ми беше целта, защото и без това си ми е начупена Tired

Момичета, дайте идеи как мога да го накарам този бретон хем да има вид, хем да не ми пада в очите  ooooh!

Общо взето до момента най-доброто ми постижение е това  Tired Както виждате бретона ми пак е върху фириономията...

Благодаря предварително за идеите Grinning
Виж целия пост
# 1
На мен пък ми харесва как ти стои. Изчакай го да ти порасне и няма да ти пречи толкова!
  bouquet
Виж целия пост
# 2
и на мен ми харесва как ти стои, мисял че няма за какво да се тормозиш. Може да пробваш примерно вакса за коса, по-силна е е от пяна
Виж целия пост
# 3
И на мен ми харесваш така Blush
Лицето ти е красиво и лъчезарно, не го скривай с бретона Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Супер си така- харесва ми  Peace
Виж целия пост
# 5
Много ми харесва как ти стои Hug
Виж целия пост
# 6
благодаря, момичета, за комплиментите  Blush

И всички мои познати много ме харесаха така  Blush  Flutter Явно трябва да спра да се реша, защото общо взето сутрин, като стана съм точно толкова "леко небрежна" както след ползването на дифузера  Mr. Green

Значи се спирам на дифузера и това е  Grinning Номера с ролките явно нещо ми се губи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
И на мен ми харесва така бретона ти. Но ако не искаш да ти влиза в очите - направи си на горната част на косата плитки тип рибя кост - издържа около седмица и цялото чело е открито. Успех!
Виж целия пост
# 8
Твоят ти седи отлично,какво да кажа за моя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия