д-р Виденов гинеколог в Шейново

  • 3 989
  • 6
Някои ще ми каже ли нешто за д-р Виденов гинеколог в Шейново?
Виж целия пост
# 1
Koi videnov? Star6i ili mlad6i te interesuva? teost rosen ili slavi?...
ako iska6 pi6i na li4ni.
pozdravi!

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 2
izvinjavai, pisah ti dulga tem predi tova, no ne stana da ja publikuvam, ta za tova kratuk otgovor...
bila sum i pri dvamata, te sa ba6ta i sin. i gi poznavam li4no. kaji za kakvo ti trjabva ginekolog v 6einovo, tui kato te se s razli4ni poznania dvamata.
Виж целия пост
# 3
Аз съм със добри впечатления от явно младши Виденов! Мълчаливичък е, но пък ми постави ВЯРНА диагноза, взе ме "на сериозно", когато имах проблем, че...нали знаете .....лекарите не винаги ни вярват... Peace
Виж целия пост
# 4
Ако става дума за Слави Виденов,мога само хубави неща да кажа за него   bouquet.Той ме изражда и го направи по перфектен начин.Наистина е малко мълчалив,но пък е добър специалист и готин като човек.
Виж целия пост
# 5
Popitah koi ima6 v predvid, tui kato gi poznavam i dvamata- Slavi(mlad6i) e dobur za rajdane. A Rosen(Videnov star6i) moje da ti pomogne i za po-zavurtjani slu4ai, tui kato e s mnogo dulug trudov staj i dosta dulgo be6e 6ef na rodilnoto v 6einovo...
Ako te interesuva ne6to spezialno, pitai!
Pozdravi i uspeh!
Виж целия пост
# 6
Препоръчаха ми да раждам при д-р Росен Виденов в Шейново. Не съм ходила още на консултации при него, но мисля към него да се насоча. Какво ще ми кажете за него, какви са ви впечатленията?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия