Въпрос за фаянса

  • 908
  • 13
Мили мами, знаете ли какви са предимствата и недостатъците на матираните фаянсови плочки за баня-например относно почистването?В голяма чуденка съм кои да предпочета гланцираните плочки /асортимента им е много по-голям/ или матираните.Моля за съвет тези които имат опит.Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Моите са гланцирани (май), много лесно се почистват!  Peace

Виж целия пост
# 2
Свекърва ми е с матирани в банята и има големи проблеми, много трудно се почистват. Моите са гланцирани.
Виж целия пост
# 3
определено съм "за" гланцирани. не съм имала матирани, но ми се струва ,че по тях мръсотията би се задържала по-лесни и ще искат и повече търкане. аз много държах да са гланцирани
Виж целия пост
# 4
а
определено съм "за" гланцирани. не съм имала матирани, но ми се струва ,че по тях мръсотията би се задържала по-лесни и ще искат и повече търкане. аз много държах да са гланцирани
абсолютно вярно Peace
Виж целия пост
# 5
"ЗА" гланцирание.Аз съм с такива и много лесно се почистват!!!
Виж целия пост
# 6
На стените на моята баня са гланцирани, а на пода матирани. Не се почистват трудно. Предимството на матираните е, че не се хлъзгат толкова. Синът ми щеше да си счупи главата в баня с гланциран под.
Виж целия пост
# 7
По стените гланцирани - по-лесни са за поддръжка. Обаче пода трябва да се избира много внимателно, за да няма фрактури.
Виж целия пост
# 8
На стените на моята баня са гланцирани, а на пода матирани. Не се почистват трудно. Предимството на матираните е, че не се хлъзгат толкова. Синът ми щеше да си счупи главата в баня с гланциран под.
newsm10 поради тази причина и аз предпочитам матирани за под, а за стените-гланцирани.И на мен доста пъти ми се е случвало на косъм да ми се размине падането в банята.
Виж целия пост
# 9
Много ви благодаря!Значително улеснявате избора ми.   bouquet
Виж целия пост
# 10
Моите са матови, с лъскави жилки тук-там. Доволна съм, изобщо няма проблем с почистването. Зависи и от плочките разбира се, но гланцираните ми изглеждат старомодни  Confused
Виж целия пост
# 11
У нас на стената са гланцирани, а на пода - матирани.
Нямам проблем с почистването и на едните и на другите
Ако са гланцирани и на пода, можеш да се пребиеш когато е мокро  Naughty
Виж целия пост
# 12
У нас на стената са гланцирани, а на пода - матирани.
Нямам проблем с почистването и на едните и на другите
Ако са гланцирани и на пода, можеш да се пребиеш когато е мокро  Naughty
И вкъщи е така.
Виж целия пост
# 13
Какво да ви кажа-при нас водата е доста варовита !С каквото и да почиствам,не става до блясък,макар ча са гланцирани плочките!вярно е ,че са стари ,но...Мислим това лято да ги сменим и ще следя темата с интерес
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия