Гинеколози в Монтана

  • 3 986
  • 4
Здравейте
Много благодаря на всички , които ми отговориха миналия път и ми вдъхнаха увереност.
Щастливата новина за мен е, че наистина съм бременна и бебока го очакваме към 15.09.07г-за първият учебен ден
Сега пред мен стой въпросът кой гинеколог в Монтана е най-добър или поне от най-добрите
Чакам мненията Ви и предварително ви благодаря
Виж целия пост
# 1
Др. Николов - поликлиника Полимед. newsm10 Аз за сега съм много доволна. Не говори много, но пък знае какво прави. Ако имаш въпроси - питай , ще ти отговори. Апаратурата също му е много добра. Леко бременеене ти желаем.
Виж целия пост
# 2
Д-р Кастрева, според мен. Няма добра апаратура, но е много внимателна и обяснява. Добър специалист е.
Д-р Николов, един колега загубиха близнаци при него наскоро. Може да е случайност или нещо друго, незнам. Аз съм ходила при Николов, преди да забременея, внимателен е и обяснява, ако го питаш. Но всичко при него се заплаща и ми изписваше тогава ужасно скъпи и силни лекарства, от които нямах и ефект. Затова и спрях.
Виж целия пост
# 3
Не мисля че всичко се заплаща........ Работи със здравната каса. Не бих казала че изписва скъпи лекарства. Моите наблюдения са съвсем други. Не знам кога си ходила и за какво ти е изписал тия скъпи лекарства, зависи и какво ти е било. Аз например давам алергии към антибиотоците и когато се наложи да пия, тези които ми изписват /независимо кой лекар/ са доста скъпички. Така че мила не го вярвам аз това. До сега това което ми е изписал не бих казала че е скъпо. Аз ходя при него доста отдавна и съм страшно доволна. Той ще ми води и раждането. Ще докладвам после как е минало, ако ви интересува разбира се. Но разбира се приятел на вкус и цвят няма.
Виж целия пост
# 4
Д-р Илиев. Аз съм му пациентка поне от 10 години. За всички проблеми съм ходила при него и винаги ми е помагал дори и при много сложни ситуации. При него също бях на консултации и при него родих. Изключително отговорен е към своите пациентки и според мен винаги успява да вземе адекватно решение. Никога не избързва с крайни решения при възникнали проблеми. Ще ви дам пример: На майка ми и откриха миома, за която всички други генеколози твъдяха, че трябва да се орерира. Той каза да се изчака и с времето/ тъй като тя беше веше в "критическа" възраст/ миомата сама ще се свие. След 2 години нямаше и помен от нея, а на майка ми бяха спестени много страдания, свързани с оперативното отстраняване на миомата и всички вътрешни органи. Успех в избора!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия