Иглотерапия срещу мигрена?

  • 5 340
  • 15
Някой от вас ползувал ли е услугите на иглотерапевт в опитите си да пребори мигрената? Напоследък никакви лекарства не ми помагат и мислех да опитам с иглотерапия, но ми се щеше да събера малко предварителна информация.
Виж целия пост
# 1
  Специално срещу мигрена  - не. Но съм ходила при иглотерапевт при друг проблем и имаше ефект. Ако искаш мога да ти дам координатите му на лични.
Виж целия пост
# 2
Маги, ще съм ти благодарна, ако наистина ми пратиш координатите на твоя иглотерапевт на лични. Моята мигрена все пак ме мъчи по един- два дни на всеки две седмици, а майка ми от средата на декември не може да се съвземе от поредния пристъп. Лекарите вече вдигнаха ръце от нея. Тя иначе се страхува от игли, но сега и е толкова зле, че сама ме  помоли да търся и за нея иглотерапевт.
Виж целия пост
# 3
 Има ли някои координати на иглотерапевт във Варна. Ще съм благодарна, ако някой сподели за ефект при мигрена.
Виж целия пост
# 4
При мигрената болката е в главата, но причините често са в някой от органите на тялото, и затова подхода на Китайската медицина е да се използва иглотерапия както локално, така и на системно ниво. Билките са една полезна добавка към лечението, но тяхната необходимост при едни случаи е голяма, а при други може само акупунктурата да оправи проблема. Хубавото на такъв вид Алтернативно лечение е, че е холистично, и така повлиява благоприятно целия организъм.
Виж целия пост
# 5
Майка ми страда от мигрена. Много се мъчи, когато я заболи главата. Държи я по два, три дни и по това време събира долната и горната граници на кръвното. Какво ли не пробва - лекарства, изследвания, хомеопатия - нищо не помага. От 2 години ходи на иглотерапия. Прави по 15 процедури на всяка половин година. Тя казва че има ефект - разредили са пристъпите и е намаляла силата на болката (стигала е до там че да викаме джипито да й слага диазепам, защото  не може да издържа на болката). Засега е доволна, но все пак има пристъпи, макар и по-рядко.
Виж целия пост
# 6
защо не разгледаш и това
http://www.mediks-bg.com/su_jok/product/products.php?cat_id=91&stat=
Виж целия пост
# 7
Изглежда интересно. Трябва да си призная, че за първи път чувам за това  Embarassed.
Виж целия пост
# 8
Много ви благодаря на всички! Другата седмица ще е първият ми сеанс, надявам се да има ефект.
Виж целия пост
# 9
Ето това е единственото, което ми помогна!!!

Но не да спре да ме боли главата, а да реагирам на главоболието. Т.е. премахнаха се страничните явления на мигрената. Главата ме боли, но не драйфам,у не припадам, не губя равновесие и т.н.

Когато ми правиха иглите - беше цял курс на лечение и продължи около година и нещо. Гарантираха ми приблизително 10 години ефект. След това отшумява и трябва да се прави наново. ТАКА Е!!! Минаха вече 8 години и нещо и започнах да усещам. Ще се наложи да ходя пак.

горещо ти препоръчвам да опиташ!!!   bouquet Моята мигрена се дължи на ошипяване и засягане на нерв.
Виж целия пост
# 10
Момичета дайте координати в София за иглотерапия, че и моята мигрена не се издържа вече  #Crazy
Виж целия пост
# 11
Аз ходих и бях лежащо болна в Националния център по физиотерапия на гърба на баня Овча купел.
Иглите ми ги слагаше д-р Крайниковска. Дали е все още там и дали тя прави процедурите ще проверявам, защото и аз трябва да ходя - поддържащо вече.

Възможно е да има и други добри, но аз знам за нея.

Който знае друг да го каже. Че ако не е вече там и аз ще търся.
Виж целия пост
# 12
Има ли някои координати на иглотерапевт във Варна. Ще съм благодарна, ако някой сподели за ефект при мигрена.

Дано не се включвам късно! Д-р Гочева- Дом Младост.
Виж целия пост
# 13
Д.р Крайниковска е невероятна. Бях при нея 2000 и 2001 г.
Мигрената ми изчезна. За съжаление тя не практикува от няколко тодини вече. Моля ако някой знае координати на друг добър иглотерапевт да ми помогне, става въпрос за лечение на болки в гърба.
Виж целия пост
# 14
аз досега имам 3 курса, последните два от които през месец и от тях определно има ефект. не ме боли толкова силно и ми помага един аналгетик. сега съм решила да пробвам и класическа хомеопатия, за да забравя изцяло болката. координати на иглотерапевт във варна мога да дам на лс, ако иска някой  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия