Калцуни вкъщи

  • 11 458
  • 84
Случвало ли ви се е , когато отидете на гости да ви дадът найлонови калцуни, като тези в болниците и как го възприемате?
Виж целия пост
# 1
 Shocked ЪЪъъъъ?
Ми кат седнете на масата сигурно и маски раздават #Crazy
Виж целия пост
# 2
А ти беше ли си събула обувките или влезе с тях?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Такива хора по- добре изобщо да не канят гости Stop
Не ми се е случвало, слава Богу Laughing
Виж целия пост
# 4
А на теб случило ли ти се е всъщност? Не мога да си го представя даже...
Виж целия пост
# 5
Случвало ли ви се е , когато отидете на гости да ви дадът найлонови калцуни, като тези в болниците и как го възприемате?

не, не ми се е случвало.
ако ми се случи сигурно ще ги нахлузя, след което няма да стъпя повече в къщата.

у нас никой не се събува, което според майка ми е грешка.
но някак си не не мога да си представя да подавам пантофи на гостите си.
поела съм риска да почиствам повече след посещения.
да не казвам, че мъжа ми се разхожда доста с обувки....
Виж целия пост
# 6
Е, чак пъъкк!!
Кои са тез хора? Да знаем -  да не им ходим на гости.  Mr. Green
Но пък не пускам никого с обувки вкъщи (освен в коридора ест.), чехли също не раздавам  - питам, ако някой много държи на чехли имам си такива за гости специално.
Виж целия пост
# 7
Аз където и да отида на гости- винаги си събувам обувките, дори и домакина да настоява да не го правя. Очаквам същото и от моите гости, затова раздавам пантофи.  Laughing
Незнам, обаче как ще се почувствам, ако някой ми предложи да нахлузя калцуни, дори и да си събуя обувките newsm78 Може би ще сметна, че вече тотално се е смахнал , щом иска да живее в толкова стерилна среда  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Не ми се е случвало, естествено, моите познати са само нормални хора  Crazy
Виж целия пост
# 9
Е чак пък калцуни ми се вижда прекалено Shocked Rolling Eyes Нямам такива познати. Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Не,не ми се е случвало!Но това  е ненормално според мен,или влизат с обувките,което у нас не се случва заради малката която се въргаля по земята или се раздават пантофи.Чак пък калцуни??????????
Виж целия пост
# 11
Не ми се е случвало,но мисля,че е добра идея.
Аз се събувам като отида на гости. Много рядко правя изключения.
Децата постоянно се търкалят по пода и не желая у нас да се ходи с обувки. Все едно да се търкалят на улицата. Раздаваме чехли. Харесах си едни дето са за еднократна употреба като у хотелите,но струваха 3-4 лв. и се отказах да се снабдя с тях.
Като ходим на гости,обикновенно си носим чехли,защото ме е гнус да обувам чужди. Случвало ми се е да ми подадат вмирисани и си джиткам по чорапки.
Има хора,на които краката им така миришат,че ти се насълзяват очите. Тях по-добре да ги приемем с обувките.
Виж целия пост
# 12
И на мене не ми се вижда толкова стресиращо - какво пък. И аз винаги се събувам, особено в къщи с деца, жертвам тоалета си  Crazy в името на хигиената и уважението към домакинята. Затуй и не се е случвало да ми дават калцуни. Понякога пантофи - но и боса няма да ми се изтъркат петите  Grinning
И вкъщи се събуват гостите ни, не правя трагедии и сцени, ако се влезе с обувките - и аз го правя понякога, но и гостите ми не са чак толкова специални, че да ми джиткат по обувки по мокета, където синът ми нарежда пъзели - айде сега да си имаме уваженията, ама не ми се пере тъпия мокет всяка седмица. Който смята, че да се събуе е голяма жертва, да си сложи калцуни - какво пък.
Виж целия пост
# 13
И на мен не ми се е случвало, слава Богу.
И аз, ако ми се случи подобно нещо, ако ми се случи- ще нахлузя калцуните и после няма да стъпя в тази къща повече  Naughty
Иначе и аз съм от тези, които настаяват гостите да НЕ се събуват, освен ако навън не е много мокро/ кално.
Виж целия пост
# 14
 Shocked  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия