Слагате ли нещо във водата като къпете бебето?

  • 6 121
  • 180
моля ви кажете ми някой от вас слага ли сол във водата за къпане на бебчо и с каква цел се прави това
Виж целия пост
# 1
Моля те!!!  #Shocked cry Weary
Виж целия пост
# 2
Това е остаряла и безсмислена практика,да не говорим колко е вредна Stop
Виж целия пост
# 3
Това са бабешки "трикове".Аз знам, че се слага сол във водата, за да не мирише на пот детето .Както и че се слага жълтък да се подхрани кожата му.Да си призная-първото съм го правила до 40ден.
Виж целия пост
# 4
Това са бабешки "трикове".Аз знам, че се слага сол във водата, за да не мирише на пот детето .Както и че се слага жълтък да се подхрани кожата му.Да си призная-първото съм го правила до 40ден.

Ъхъм, газ, мас и оцет превантивно против въшки и свещички в дупето против хемороиди... Хора, вие сте луди!
Виж целия пост
# 5
Чета и се чудя - да плача ли, да се смея ли  #Crazy
Виж целия пост
# 6
Не си и помисляй  за такива практики.. Не мога да разбера майките дето купуват меки сапуни, а съшевременно слагат сол във водата .. Е има и по-луди дето обтриват децата
Виж целия пост
# 7
съседката ми (с бебе на годинка) ми даде този ''съвет'' и реших да попитам по-опитните  Thinking
Виж целия пост
# 8
Категорично НЕ.
Виж целия пост
# 9
На жремето са соляли децата као рибки уж да не им мири;е потта и за загряване. Няма много смисъл, защото потта мирише от апокринните жлези, които се развиват след пуберета.
Виж целия пост
# 10
То е ясно, че е не. Надявам се, че няма да тръгнем да нападаме момичето като в темата "Проходилка на 4 месеца" и да се налага да я заключват  Peace
Виж целия пост
# 11
И аз не съм слагала, а и не знам защо се прави подобна практика. Не знам обаче защо така скачат всички и се гнусят, а не споделят защо го правят или не. Понякога ме удивлява крайното мнение на дадени мами и как категорично отхвърлят някои неща без да имат доводи за това.
Не смятам, че всички бабини лекове и съвети са за пренебрегване има доста ценни неща.
Това за солта във водата не го знам и не го спазвам, но не бих и упрекнала ако някой го е правил, въпрос на личен избор.
Виж целия пост
# 12
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118802.0
заповядай, можеш да четеш 3.дена  Wink
Виж целия пост
# 13
Не Naughty
Виж целия пост
# 14
След като отговорих, че не си мажа детето с преварена свинска мас, за да му подхранвам кожата ме попитаха обвинително и заядливо "Сигурен съм, че и морска сол не слагаш във водата?!!!??!!!" Обасниха ми, че трябвало да слагам, защото морската сол унищожавала бактириите и микроорганизмите в нея. Голям праз, нали ги има навсякъде около нас. Не ми отговори този мой приятел, нов татко, какво прави като детето глътне от водата. Няма шанс да не си пийва от време на време по мъничко добре подсолена водица.....Въобще не им се връзвай. Разни хора, разни идиоти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия