Околоочен крем против бръчки

  • 15 603
  • 16
Моля, препоръчайте ми добър околоочен крем против бръчки! На 29 год. съм, а вече имам  такива Cry. В момента ползвам новия на Ейвън (този за горен и долен клепач), но не виждам кой знае какъв ефект. Споделете личния си опит! А, да, и нека не е по-скъп от 25-30 лв.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм доволна от околоочния гел с ройбос на Талодерма и си го ползвам него.Имат и крем,но на мен гелчето повече ми допада.  bouquetСтрува 3 лева и се продава в магазините на Лечител.
Виж целия пост
# 2
Ще следя темата с интерес.
И аз съм ползвала гела с ройбос, но ми се иска, нещо по-ефикасно да си купя.
Виж целия пост
# 3
Колежката ми си купи такъв крем на Venus. Каза, че е много доволна. Той е против бръчки, против тъмни кръгове под очите и торбички. Цената му е 12,20 лв..
Виж целия пост
# 4
Ще следя темата с интерес.


И аз се интересувам, споделете  Praynig
Виж целия пост
# 5
Колежката ми си купи такъв крем на Venus. Каза, че е много доволна. Той е против бръчки, против тъмни кръгове под очите и торбички.


Ще го пробвам, след като става и за сенки и торбички Peace
Виж целия пост
# 6
Какво мислите за немския Медобалм?
Бях ползвала преди година и мисля да си купя пак, когато ми свърши кремчето с ройбос.
Виж целия пост
# 7
Майка ми подари на Кристиян Диор околоочния крем - е много съм доволна от него, много е добър, но предполагам че е скъп (аз не мога да си го позволя) Embarassed
Виж целия пост
# 8
LaughingКремчетата , от този ценови клас не вършат никаква работа (или вършат дотолкова колкото да хидратират кожата , но не премахват вече образуваните бръчици ) , то и от по - скъпите ефекта не е кой знае колко голям ... единствената серия от , която досега съм чула някой да е имал найстина видим ефект е тази на Elizabeth Arden - Ceramide .
Има капсули за лице и за околоочен контур и двата продукта са на много добра цена в ягодка .  bouquet  bouquet  bouquet
Това са околоочните капсули

А ето тук може да погледнете и описание на продукта и цена ...
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=13485&goChar=E
Виж целия пост
# 9
Само като гледам, че е на Елизабет Арден и ме е страх да попитам колко струва  Embarassed А, видях, 29.50 ЩД. Ти ползвала ли си го лично?
Виж целия пост
# 10
Препоръчайте ми кремче(гел) за торбички под очите. Благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 11
Въобще някоя от вас попадала ли е на такъв продукт, който има ВИДИМ резултат, или сте доволни само защото не сте се изринали?
Виж целия пост
# 12
 Laughing newsm10
Въобще някоя от вас попадала ли е на такъв продукт, който има ВИДИМ резултат, или сте доволни само защото не сте се изринали?
Виж целия пост
# 13
Само като гледам, че е на Елизабет Арден и ме е страх да попитам колко струва  Embarassed А, видях, 29.50 ЩД. Ти ползвала ли си го лично?

Не но преди време ми го препоръчаха и после на много места четох мнения от момичета , който са го ползвали и твърдяха , че само от него имат ефект .
Естествено само на написано не се доверявам , та като живеех близо година  в Ирландия и вече можех да си позволя да ползвам такава козметика отидох в един от най - известните им козметични магазини Brown Thomas - това нещо е с размерите на Цум , но има само козметика .
Всички известни марки , консултантките на всеки щанд са все едно излезли от някое списание - толкова направени жени не съм виждала , то са прически , то са дрехи , то едни изваяни тела , а за грима да не говорим - друг е въпроса , че по улиците нямат такива жени  Wink!
Всяка от тези момичета е минала поне по - няколко курса и на всеки щанд имат професионален гримьор , а на някой имаха и дерматолог , който съвестно ти обеснява всичко .
Та когато аз попитах за тези продукти , ми показаха класация на известните марки и кои след тестове са показали най - добри резултати .
В класацията нямаше резултати , като сто процента заличава бръчките - имаше си съвсем приемливи цифри - еди колко си процента намалява ситните бръчици , еди колко си незнам си какво ... и така та въпросния крем беше на първо място ... а Ла прери , които се водят една от най - скъпите марки , даже не беше стигнал до челните 5 !!
Веднага го взех и го връчих на майка ми , която познайте ... не го ползва и си седи , заедно с цялата серия на Елизабет Арден и се маже с Нивеа , защото трябвало първо да си го свърши него  #2gunfire !!!
Та и аз чакам да видя резултата , аз немога да го ползвам , на 24 съм - прекалено ми е силен и след време ще се чудя какво да ползвам , ако почна от него !
Но дойде ли момента за нещо по - силно ... познай какво ще си взема !
Аз съм свикнала , ако трябва ще се лиша от това да отида някъде или да си взема нещо друго , но за качествена козметика отделях пари и когато изкарвах едвам по 300 кинта !
Ама знам , че всичко се връща и един ден кожата , ще ми се отблагодари за жертвите ... хаха или ще ме блъсне кола млада и няма да разбера , дали тоя крем си е струвал !
Виж целия пост
# 14
оу, нямам аз по 30щ.д. за крем, я по- добре преди да са излезли бръчките, повече грижа, че после колко по- лесно става и по- хубаво и по- малко нерви, ползвам само една марка бяла козметика, не е скъпа и съм страшно доволна, така че превантивния вариант го предпочитам пред главоболията след това Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия