секцио и секс

  • 693
  • 6
Ако може да ми кажете колко време след секцио е позволен секса и не ви ли беше страх да почиствате мястотоо на шева с бр.ножче. Embarassed
Виж целия пост
# 1
 За секса има много теми но аз ще ти кажа какво направих аз. След като напълнои се изчистих(това стана на 40-тия ден Се пробвахме, малко беше странно, но се получи/! Embarassed Казвам след като се изчистих защото е опасно докато имаш лохий. Все пак това е мръсотия, или ако не издържате Laughing поне ползвайте презерватив Naughty
  А за бръснача не е страшно ползвах веднага след като се прибрах в скъщи, малко повече внимавай! И промиваи след това.
 Това е от мен дано съм ти била полезна  bouquet
Виж целия пост
# 2
зависи от това как върви възстановяването, но при всички положения трябва да ти спрат лохиите
а за бръсненето - страх ме е, ама...
Виж целия пост
# 3
за какво почистване говорите с браснарско ножче???
Виж целия пост
# 4
секс правих около 2 месеца след секциото, ама не толкова заради лохиите, колкото желание нямах...дълго време не смеех да си погледна белега, камо ли да го почистя с бръснарско ножче, но то си е до човек има мами, които и кола маска си правят върху белега.
Виж целия пост
# 5
Ние правихме секс 1 месец и половина след секциото. Не почувствах нищо нередно. Peace
Виж целия пост
# 6
Малко след като се прибрахме от болницата. Разбира се трябва да е спрябо кръвотечението, най-малкото защото е неприятно и нехигиенично. А по отношение на епилацията на това деликатно място, аз две седмици след като родих отидох при козметичката и си направих кола маска, нито ме болеше, нито пък се е възпалило, раната ми беше заздравяла, много по-добре е от бръсненето. Но аз съм свикнала с този начин на епилация от години, даже и по време на цялата бременност и разбира се и непосредствено преди раждането, така продължавам и сега.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия