какво мога да пия против главоболие

  • 1 563
  • 13
Тъй като кърмя, на мога да си позволя да пия каквито и да е лекарства. Въпросът е - Кои мога? Много често ме боли главата и в повечето случаи минавам без нищо, но понякога е просто нетърпимо!
Виж целия пост
# 1
Парацетамол, Ефералган (пак е парацетамол), или малко течен аналгин в краен случай - но за него говори с джипито по-добре, макар че 1/2 ампула няма да навреди.
Виж целия пост
# 2
И аз страдам от главоболие и пия само Парацетамол. Един единствен път пих Ацефеин, но тогава положението беше абсолютно нетърпимо. Парацетамола облекчава доста. Понякога пия и витамин С, действа ободряващо. Всичко зависи от това каква е причината за главоболието.
Виж целия пост
# 3
Със сигурност Парацетамол.
Виж целия пост
# 4
парацетамол и аулин знам аз
Виж целия пост
# 5
Цитат на: T o n i
парацетамол и аулин знам аз

За парацетамола да,но за аулина не съм съгласна... Shocked
Виж целия пост
# 6
Цитат на: buubinka
Цитат на: T o n i
парацетамол и аулин знам аз

За парацетамола да,но за аулина не съм съгласна... Shocked

Ами аз докато кърмех си пиех като се наложи (аз с болки от един мъдрец се борех). ПИтала съм лекар - каза, че може без проблем. А и в болницата всички ги тъпчеха с аулин. И затова реших, че може.....
Виж целия пост
# 7
Аз си пия Аналгин и ми минава главата.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: T o n i
Цитат на: buubinka
Цитат на: T o n i
парацетамол и аулин знам аз

За парацетамола да,но за аулина не съм съгласна... Shocked

Ами аз докато кърмех си пиех като се наложи (аз с болки от един мъдрец се борех). ПИтала съм лекар - каза, че може без проблем. А и в болницата всички ги тъпчеха с аулин. И затова реших, че може.....

На мен като ми дойдеше преди,много ме болеше стомаха и само от него ми минаваше,но ми казаха повече от едно да не пия,че се появявала някаква зависимост,а сега при кърменето GP-то ми забрани изобщо да го приемам.
Виж целия пост
# 9
Цитат на: buubinka
На мен като ми дойдеше преди,много ме болеше стомаха и само от него ми минаваше,но ми казаха повече от едно да не пия,че се появявала някаква зависимост,а сега при кърменето GP-то ми забрани изобщо да го приемам.

Лелее, а аз докато кърмех една седмица си пиех всеки ден по две  Embarassed  #Puppy dog
Виж целия пост
# 10
Гостът бях аз  Embarassed
Виж целия пост
# 11
Със сигурност нещо с парацетамол.
Питай в аптеката и чети внимателно упътването.
Виж целия пост
# 12
Нещо, което съдържа парацетамол или ибупрофен
Виж целия пост
# 13

аналгин и парацетамол
Това ми даваха в родилното. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия