Бъдещи мами от Гео Милев, Слатина, Редута!!!

  • 2 031
  • 28
Бъдещи мами от тези квартали да вземем да се запознаем все пак живот и здраве заедно ще се разхождаме!!!
Аз ще съм през май !!!
От Гео Милев съм.
На 28год.
....друго не се сещам.....
Питайте!!! Laughing
Виж целия пост
# 1
Аз живея  на Оборище...Не е толкова далеч и също съм за май.....На 36 съм....но последно ме питаха 85-ти набор ли съм, защото уча, така че.....надявам се, че не ми личат годините...Ако това има някакво значение... Grinning
Виж целия пост
# 2
Цитат на: bg_paint
Аз живея  на Оборище...


Хей, и аз съм там!!! #Milti
Виж целия пост
# 3
Супер....Аз живея само от 3 год. там и не познавам много хора, така че е добре да се познаваме.... Grinning
Виж целия пост
# 4
Лъки, а ти няма ли да дойдеш утре на срещата на майските  майки?  Можем  да се запознаем Grinning
Виж целия пост
# 5
Цитат на: bg_paint
Супер....Аз живея само от 3 год. там и не познавам много хора, така че е добре да се познаваме.... Grinning


Аз съм от месец под наем там Laughing. На 25 съм почти, бачкам по цял ден, но някоя събота-неделя може да направим едно кафе по комшийски Laughing
Виж целия пост
# 6
И аз така-и ходя на работа, и уча на всичкото отгоре, а сега съм  и в сесия, но се надявам след 2-3 седмици да съм по-свободна и мойем да се видим....Ще се радвам Grinning
Виж целия пост
# 7
Това е можем...много трудно пиша на БГ, само на английски пиша бързо... Grinning
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Lucky
Бъдещи мами от тези квартали да вземем да се запознаем все пак живот и здраве заедно ще се разхождаме!!!
Аз ще съм през май !!!
От Гео Милев съм.
На 28год.
....друго не се сещам.....
Питайте!!! Laughing


Аз живея в Слатина, до пазарчето.
На 27 години съм.
Като стане по-топличко, може да организираме една разходка. newsm10  
Виж целия пост
# 9
През лятото е добре на ЧАКЪЛА... Grinning
Виж целия пост
# 10
Вие мами, някъде в тези квартали ли имате личен лекар/гинеколог, който да ви следи бременността?
Виж целия пост
# 11
Аз съм в Изток,но съм живяла в Г.Милев ,та и мен ме бройте в топло ввреме за разходки.Почивам неделя и понеделнек Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Моят личен е в 22- П.Георгиев,а гинеколожката ми е в 18- Михайлова
Виж целия пост
# 13
Аз ходя на ЖК в Шейново...Най-близо ми е, а и искам там да раждам
Виж целия пост
# 14
Моята лична лекарка е от поликлиниката на ВМА - д-р Маджарова. Там е и гинеколога ми.
Къде ще раждам още и аз незнам. Има много време.  newsm12
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия