за гинеколога след раждането

  • 688
  • 13
здравейте мами!да ви питам сега след като съм родила при моя личен лекар ли трябва да отида за направление за гинеколог или при гинеколожката която ме е следила досега? newsm78
Виж целия пост
# 1
Мисля, че при личния за направление Simple Smile
Виж целия пост
# 2
При личния  Peace
Виж целия пост
# 3
при личния лекар
Виж целия пост
# 4
А колко време след раждането се прави този преглед?
Виж целия пост
# 5
аз ходих след 40 дни
Виж целия пост
# 6
Аз отидох 2м. след като родих на преглед.
Виж целия пост
# 7
два месеца са изминали при мен,но в случая се притеснявам че може да съм бременна отново!
Виж целия пост
# 8
Аз взех направление и ходих някъде след 3, по мое настояване, но гинеколожката ми каза , че съм подранила. Редно било по нейните думи към 6 мес. или поне да съм имала цикъл, а аз кърмя и все още нямам, та после пак ще ходя.
Виж целия пост
# 9
При личния за направление!Аз ходих след 3 месеца
Виж целия пост
# 10
На мен наблюдаващата ми каза, да я посетя до 1 мес. след раждането и беше без направление .
Виж целия пост
# 11
Ходи се без направление от личния лекар при гинеколога, който ти е следил бремеността, но май има някакъв срок...аз ходих на преглед при този, който ме изражда, но това си беше наша договорка... Peace
Виж целия пост
# 12
50  дни след раждането ходих аз на цитонамазка. Ходих при гинеколога който ми следеше бременността, но тъй като той не работи със здравната каса, както през цялата бременност си плащах, така и сега за всеки преглед. Ако твойта лекарка работи със здравната каса и не си ходила на частно при нея - би следвало сега да идеш за направление. Не съм 100% сигурно, но е логично да е така. newsm78
Виж целия пост
# 13
Здравей. До 40 дни след раждането може да се отиде без направление при гинеколога който те е наблюдавал. После се взима направление от личния лекар за преглед. Аз да ви кажа едва днес отидох на този преглед Rolling Eyes ама нали все се оправдавам че няма време Blush (направо съм си за бой), инак никак не е за пренебрегване този преглед след раждане Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия