Сандвич с вкус на лекарство

  • 356
  • 4
Здравейте,

Аз отново с моите проблеми... Днес, излизайки от преглед в Шейново, след всичкото висене бях примряла от глад и си взех сандвич  с кашкавал от близка дюнерджийница. Всичко беше супер, до последната хапка, която имаше вкус на лекарство. Не мога да ви опиша как в центъра на София плюех като хамалка... Та сега притеснението ми е дали наистина не е било някакво лекарство и дали няма да направи това някакъв проблем на бебо...
Виж целия пост
# 1
Ужас! Много гадно, добре, че си го изплюла. Нямам представа какво може да е било, но силно се надявам всичко да е ок. Трябваше да запазиш сандвича и да го занесеш за експертиза, защото нашите стомаси не са кошчета за боклук. А ти как си сега, боли ли те стомах или корем?
Виж целия пост
# 2
И ние наскоро си купихме нарязан хляб в плик и той също имаше вкус на лекарство. А така също си купих и ядки- кашу, които бяха пак с вкус на лекарство. Но нали съм си лакомийка- изядох си ги. После нищо ми нямаше. И аз се чудя защо имат такъм вкус понякога някои хранителни продукти?
Виж целия пост
# 3
Рени, да не е някакво вкусово изкривяване от бременноста...  newsm78 Не мисля, че трябва да се притесняваш. На мен ми се е случвало ядейки нещо то внезапно да придобие странен вкус...
Виж целия пост
# 4
Не е вкусово изкривяване. Сандвича си беше наред, само последната хапка беше с отвратителен и много остър вкус. Според мен ако е изкривяване нямаше да е толкова силно осезаемо. За сега нямам никакво неразположение. Стомаха си е наред. А не запазих за изследване, защото плюх в разни градинки:)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия