Един въпрос

  • 969
  • 12
Така имам въпрос към вас   оня ден като ви казах ,че ми е дошло после останових ,че само ме е зацапало и така и вчера  само ме зацапа   А пък днес ми дойде с гръм и трясък случайно да знаете защо ми се случва ,и миналия месец два дни само ме зацапа и после ми дойде   ще ви помоля ако знаете това онова или ви се е случило да ми кажете   
Виж целия пост
# 1
Нищо ти няма. Laughing
Виж целия пост
# 2

По добре така.Поне ти сигнализира и после старт.Ами ако е директен старт и си на неподходящо място?Важното е че ти идва и ти е редовен,нали? Hug
Виж целия пост
# 3
И при мен е така от доста време, не се притеснявай!Два три дена  имам леко зацапване и после ми тръгва.По принцип тлябва да пиеш нещо за регулира ако искаш ще ти напиша лекарството, даде ми го моя лекар.
Виж целия пост
# 4
sisii , лекарства /особено такива/ се взимат след преглед и предписание от лекар. Проблемът може да изглежда един и същ, но причините да са съвсем различни. Предписването на лекарства във форума не  е удачно. Меган трябва да отиде на лекар и той да и предпише лекарство за нейния   проблем. Самолечението може да има негативни последици.
Прекрасно е, че искаш да и помогнеш, но това, че на теб са предписали определен медикамент, не означава, че същият ще е подходящ и за друго момиче Peace
Виж целия пост
# 5
Goldie - Няма спор, че трябва да отиде на лекар! Hug Самото лекарство няма да и навреди.Това е моето мнение не го налагам! Hug
Виж целия пост
# 6
Сега ми стана интересно - на билкова основа ли е нещо?
Виж целия пост
# 7
Не!Но в момента не помня как се казваше самото лекарството!
Виж целия пост
# 8
там е въпросът ,че аз искам да НЕ ми идва,просто и предният месец си дадох надежда по същият начин
Виж целия пост
# 9
Стискам ти палци да не ти дойде!!! fingerscrossed
И скоро да се похвалиш с  EFP
 Hug
Виж целия пост
# 10
е за другия месец се записвам ,че си ми дойде с гръм и трясък  #2gunfire
Виж целия пост
# 11
здравей,миличка,ако искаш може да се консултираш с лекар,защото и аз два месеца бях така и като посетих гинеколожката си за всеки случай се оказа че имам киста. Дано при теб да не е така. Успех с бебеправенето
Виж целия пост
# 12
здравей,миличка,ако искаш може да се консултираш с лекар,защото и аз два месеца бях така и като посетих гинеколожката си за всеки случай се оказа че имам киста. Дано при теб да не е така. Успех с бебеправенето
Благодаря ,сега ще ходя на лекар и ще ви кажа какво става с мен  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия