възглавница чико

  • 919
  • 10
от къде в софия да намеря възглавница за бебе против задушаване. Целия център обиколих и няна и няма. Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Провери в Бебе+, нашата е оттам.  bouquet
Виж целия пост
# 2
в онлайн магазините-препоръчвам по голямата ако ще е за кошарата или леглото,малката е голяма за количката и малка за леглото Peace
Виж целия пост
# 3
Провери в Бебе+, нашата е оттам.  bouquet

а къде се намира този магазин
Виж целия пост
# 4
в онлайн магазините-препоръчвам по голямата ако ще е за кошарата или леглото,малката е голяма за количката и малка за леглото Peace

точно там нямат наличност на голямата ако знаеш някои в който да я има пиши адреса.Благодаря
Виж целия пост
# 5
Днес я видях в ПРЕМАМАН  Peace Можеш да се обадиш на тел.981 1677, за да разбереш колко струва Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Днес я видях в ПРЕМАМАН  Peace Можеш да се обадиш на тел.981 1677, за да разбереш колко струва Simple Smile

благодаря. А къде се намира този магазин може и да съм ходила ама аз имена не помня помня ги по стоките кое къде се намира Sad
Виж целия пост
# 7
На бул.Тодор Александров 11  Wink
Виж целия пост
# 8
На бул.Тодор Александров 11  Wink

е може ли да съм такава патка минала ъм сигурно покрай него и съм го проспала леле doh
Виж целия пост
# 9
мами забравих да попитам тези които са я ползвали тази възглавница да дадат отзиви. Удобна ли е за бебо че като гледам тия дупки мисля,че не е много удобна.Благодаря
Виж целия пост
# 10
удобна е моя като си легне изобщо не му се криви главичката-харесва я  е има и случаи когато предпочита да спи без възглавничка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия