Дали е нормално ???

  • 737
  • 12
Бебо е на антибиотик от понеделник, искам да попитам по-компетентните мами дали е нормално урината да мирише по-различно от приема на лекарството? От вчера забелязах, че миризмата от памперса е по-различна от обикновено, не мога до определя точно на какво мирише, но е странно. Също така искам да добавя, че малкия не беше акал два дни и тази сутрин помагахме с термометъра. Незнам дали има връзка между едното и другото. По скоро с тати правим връзка между урината и антибиотика, но незнаем дали сме прави, затова моля ви кажете дали е нормално.
Благодаря предварително !  Hug
Виж целия пост
# 1
Предполагам,че е нормално и има връзка.
Лятото пихме едни лекарства(не антибиотик)-същата работа.Урината беше с една по-особена миризма.След като спряхме лекарствата и урината се оправи.
Виж целия пост
# 2
Нормално е,не се притеснявай Peace
Виж целия пост
# 3
Нормално е да се промени миризмата на урината от антибиотика.Ники когато беше на ампицилин,имах чувството,че цялата къща мирише на него.
Виж целия пост
# 4
Нормално е от антибиотика да се промени миризмата, а понякога и цветът на урината. Не се тревожи, всичко ще си дойде на мястото след като приключите с приема на лекарства Peace
Виж целия пост
# 5
Да напълно нормално е , и аз съм го забелязала това , когато пие антибиотик  малката урината и става по наситено жълто и с странна миризма , а за запека не съм сигурна но пак е възможно да се дължи на тово.А хапва ли си бебо , защото ако не яде какво да ака  детето.
Виж целия пост
# 6
Да, нормално е.
Виж целия пост
# 7
И запецването и промяната на миризмата, цвета на урината са нормални при прием на антибиотик.
Виж целия пост
# 8
Съвсем нормално е, не се притеснявай  Peace
Виж целия пост
# 9
И от лекарства, и от антибиотици, и от витамини може да се промени урината- цвета и миризмата.
споко Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Нормално е от антибиотика да се промени миризмата, а понякога и цветът на урината. Не се тревожи, всичко ще си дойде на мястото след като приключите с приема на лекарства Peace

 Peace
Виж целия пост
# 11
Нормално е, да.Скорошно оздравяване на бебче Hug
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички за отговорите !  Hug
kati_peal , хапва си детето, дори съм по-настоятелна, че ме е страх от болестта да не намалее апетита.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия