д-р Балев - Варна

  • 2 457
  • 5
Здравейте , имам момиченце на 40 дни и лекарката ми каза да отида във Варна на контролен преглед при ортопед , защото в Добрич не правели ехография на тазобедрената става на бебенца. Някой знае ли телефон или координати на доц.Балев, май работи в
"МБАЛ Св. Марина " и какво е мнението ви за него като специалист?
Виж целия пост
# 1
Здравей, аз водих Мартин при него, когато беше на 2 месеца. Не знам къде работи със здравна каса, аз го водих в клиниката на проф. Темелков, телефоните там са 052/600126, 052/600127. Записванията на часове стават само в петък рано сутрин(8-8:30 най-късно). Искам да добавя, че доц. Балев е УЛТРАЗВУКОВ специалист(ще направи снимка на тазобедрените стави на бебока), но не и тесен специалист-ортопед. Сега смятам да заведа Мартин наистина при ортопед-препоръчват д-р Райков, работи в един частен център под Окръжна болница, тел. там е 052/611116. Освен, че гледа на ехограф, прави цялостен преглед на костната система на детенцето, дава насоки за сядането, стойката, вървенето, обръщането и т.н. Иначе по въпроса с направленията за тесните специалисти-съветвам те първо да си запишеш час, и тогава да вземеш направлението, защото често свободни дати за прегледи има най-рано след 2-3 месеца:(
Успех:)
Виж целия пост
# 2
Доц. Балев не е ортопед, а прави ултразвукова диагностика. Не че е излишно още едно мнение, но по-добре е прегледа на тазобедрената става да стане от ортопед.
Балев преглежда в клиника Темелков, както е писала  desiteam и записват за него само в петък, през лятото записването започваше от 7.30 и до 8.00 нямаше часове. Той прави и фетална морфология и др. ехографски прегледи и е натоварен. Най-добре е на място да се отиде, за да се запише час.
Виж целия пост
# 3
Мерси много за отговорите , записах я за другата седмица при д-р Райков.
Виж целия пост
# 4
Някой знае ли колко струва прегледа при  този прехвален Балев?
Виж целия пост
# 5
30 лв.
Доцент Балев наистина е добър диагностик, не напразно е прехвален.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия