За моите премеждия с гела за нокти

  • 8 112
  • 20
Момичета Sad, много съм нещастна! Вместо нокти в момента имам едни нацепени , налюспени, изрязани до дупка нещастни нокътченца, на нищо не приличам Cry Не знам защо така се получи...Преди Нова година се навих да си сложа гел, без удължители, просто да си заздравя ноктите. Стана страхотно - никога не съм имала по-хубав маникюр. Лакът ми издържа над десет дни. И после - пълен провал. Като махнах лака, видях отдолу, че гелът се е нацепил, напукал и започна да ми закача, да се надига откъм основата на нокъта...Отидох при друга маникюристка - тя ми го махна, сложи ми нов гел - вносен някакъв, уж по-читав. Е, тоя изкара още по-малко - седмица, и същата работа Cry Снощи след като се изкъпах, явно от водата съвсем се размекна, просто го махнах/той и без това се беше отлепил/, изрязах си ноктите до дъно и сега ще чакам с месеци да се възстановят.
Не разбирам защо се получи така ooooh!Моя позната е вече цяла година с гел. Ноктите й са разкошни. Ходи на поддръжка само веднъж в месеца. ЗАщо при мен не се получава?
Сега единственият вариант да имам читав маникюр е да отида да ми сложат ноктопластика. Но страхувам се, че след това съвсем няма да имам никакви нокти Confused
Какво да правя?
Виж целия пост
# 1

Наистина е гадно положението, но бих те посъветвала в никакъв случай да не си слагаш ноктопластика отгоре, защото проблемът ти ще се задълбочи. Изчакай търпеливо да ти се възстановят ноктите пък през това време можеш да си вземеш на Стар Нейлз заздравителя за нокти. Моята маникюристка го хвали много - слага се всеки ден и се получава наслояване, след което на 7 - мия ден някъде го изтриваш и пак така. Отгоре обаче не бива да се слага лак, а след един месец третирана резултатите са налице. Цената му е някъде около 35,00лв.
Виж целия пост
# 2
Освен заздравител използвай някакво маско за нокти, но трябва да си редовна и да не се отказваш. Резултатите няма да закъснеят. Успех  Wink
Виж целия пост
# 3
Я кажи за кои маникюристки става въпрос, да знаем къде да НЕ ходим да си слагаме гел.  Peace
Виж целия пост
# 4
belinda много съжалявам Sad помня темата в която се разискваше въпроса са гела и колко хубаво било и т.н. аз тогава още се уплаших и се отказах. вярвам че скоро ще ти се оправят ноктите, може би наистина ще е хубаво да си вземеш някакъв по-скъп заздравител, професионален или нещо подобно. дано скоро всичко е ок Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
ужас, много кофти. сменяй маникюристката
Виж целия пост
# 6
За първи път чувам за такова нещо...  Rolling Eyes Не ми изглежда чудно, че се е получило така. Все пак това покритие, каквото и да е то, не може да не уврежда ноктите (то и обикновения лак съсипва ноктите, ако се ползва без почивки), а и им пречи да дишат. Чудя ти се как си се навила на такъв експеримент!  Mr. Green
Все пак по-добре е, отколкто да ти се изгаври фризьорка с косата, или козметичка с лицето. Не бие толкоз на очи!  Laughing
Виж целия пост
# 7
belinda, аз съм от близо 2 години с гел и нямам никакви проблеми. Обаче първите пъти бях при една маникюристка, при която гела издържаше седмица до 10 дни и се лющеше. Веднага ми препоръчаха друга, при която съм от тогава. Издържа докато не реша да си направя подръжка, веднъж месечно, не се е нацепил, излющил и нищо. Ноктите ми винаги са страхотни..рисувани и всякакви каквито поискам. Така че ако искаш тел. ще ти го дам. А и помня преди няколко месеца тя взе някакъв друг гел за проба, който се оказа отврат и веднага го изхвърли. А някои го ползват този гел, та трябва да се внимава къде се ходи...
Виж целия пост
# 8
Нали се беше разколебала тогава, Белинда, как се нави? Ама станалото - станало Hug Трябва сега да се поправи.
За заздравяване на ноктите - много съм доволна от маслото за ности на Стар нейлз, 3 лв. е, а чудеса направи с ноктите ми, дето се цепеха до средата на нокътната плочка. И бирена мая - вече трети месец.
Виж целия пост
# 9
Аз съм с гел от около 3 мес., ходя на поддръжка веднъж в месеца и нямам никакъв проблем с гела. Маникюритката ми ползва гел на Стар Найлз, ако е от значение. Но сигурно по някакъв начин уврежда ноктите, защото тя на всяка поддръжка се учудва колко добре понасяли ноктите ми гела Mr. Green. Та може твоите нокти просто да не го понасят Rolling Eyes. Маслото на Стар Найлз и аз да го похваля, страхотно е Heart Eyes!
Виж целия пост
# 10
Сега единственият вариант да имам читав маникюр е да отида да ми сложат ноктопластика. Но страхувам се, че след това съвсем няма да имам никакви нокти Confused


Не го прави!
Виж целия пост
# 11
Сега единственият вариант да имам читав маникюр е да отида да ми сложат ноктопластика. Но страхувам се, че след това съвсем няма да имам никакви нокти Confused


Не го прави!

Наистина недей, съвсем ще си съсипеш ноктите. Може би твоите нокти са по- слаби и не понасят такива интервенции или пък са чувствителни към някоя съставка /каква точно съдържа този гел?/.
Според мен най- добре остави ноктите си да се възстановят.
Ако имаш смелост след време пак може да пробваш с гела при друга маникюристка, но в крайна сметка и да не стане, с по- къси, но поддържани нокти ръцете пак могат да изглеждат добре.
Виж целия пост
# 12
Момичета, извинявайте че се намесвам не по темата, но искам да кажа на Enti, ако е възможно да си изчисти пощата, че не мога да й пратя ЛС. Hug
Sorry отново  bouquet
Виж целия пост
# 13
Не си слагай ноктопластика. Аз винаги ще съжалявам, че си сложих
Виж целия пост
# 14
Не слагай ноктопластика, ще стане още по зле, при мен след ноктоплатиката ноктите ми бяха като хартийки и адски ме боляха.Сега хпдя с гел и то отдавна и нямам такив проблеми грам.Най-добрия гел според мен е на Срат Нейлс, слагали са ми какво ли не , но този ми издържа най-дълго и съм много доволна.Причината да се надигне гела е недобре обезмаслени лочки на ноктите.
А за да стане като при теб маникюростката трябва да е изпилила повече от колкото трябва самите нокти
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия