Д-р Александров от клиника Щерев - отзиви

  • 19 004
  • 19
Моля ви някой да ми каже има ли впечатления от този  лекар?
Виж целия пост
# 1
Ами това е моят доктор - много съм доволна от него. При него правих хидротубация, после и фоликулометрия. Не мога да ти кажа как се справя с АРТ, защото цикъла преди инсеменацията забременях спонтанно. Той следи и бременността ми, в най-критичните моменти успя да спаси бебчето и здравия ми разум Simple Smile.
Вторник ще видим как ще се справи със секциото Wink.
Виж целия пост
# 2
Много благодаря Kay-Ren за отговора, а колко струва хидротубацията и фоликулометрията там? Аз не съм ходила досега в тази клиника
Виж целия пост
# 3
Разбира се, сбъркала съм ти ника, сори KayRenn. Стискам палци за тебе е бебчето всичко натам да мине безпроблемно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
да не става дма за д-р Александров от Варна?
Виж целия пост
# 5
Не мила, в София, клиника Щерев
Виж целия пост
# 6
Привет момичета! И аз на 08,01,2006 посетих тази поликлиника!възхитена съм!моята докторка е Тимева!! Simple Smile
Страхотно впечатление ми направи!Някой може ли да ми каже нещо за нея?? Heart Eyes
Извинявам се че езмествам темята!!
Виж целия пост
# 7
KayRen с теб съм  Hug    с пожелания за много леко раждане  Peace
Във сряда съм на преглед в АГ Щерев така че, ще  съм близо до теб и ще се радвам заедно с персонала    bouquet
Виж целия пост
# 8
Dulcemulce(много сладък ник Simple Smile), аз ходех близо 1г в щеревата клиника, даже пуснах тема по въпроса за менеия, че моето е малко неопределено - ходех при Андреева, но веднъж попаднах на Александров - той я заместваше.
Стори ми се малко дръпнат веднага взе да ми предлага инсеменации още от следващия цикъл (вече имах 1 неуспешна) и ми каза, че нямало никакъв проблем да се пие Клостилбегит!?!?!...по принцип се препоръчва не повече от 3-4 пъти в живота...
Сега се колебая дали пак да ходя там... и понеже Андреева няма да я има 3 месеца си записах час при него, за петък, после ще кажа как е минало.
Дано да останеш доволна и да ти помогне!
Виж целия пост
# 9
Попадала съм няколко пъти на него докато правих инвитрото (за фоликулометрия), но честно казано не ми е направил лошо впечатление.
Виж целия пост
# 10
Не мога да кажа нищо конкретно за този лекар, но за клиниката имам лоши впечатления. По-специално съм ходила при Тимева и Савова и ми направи впечатление, че веднага се хвърляха на най-скъпите процедури. Когато аз ходех при тях най-скъпо беше ИКСИ /почти два пъти повече от инвитрото/ при положение,че спермограмата беше нормална с добри резултати по Крюгер. Обяснението беше, че това било най-сигурния начин ако искаш веднага бебе и дори при Тимева идвали пациентки без проблеми, които сами искали инвитро. След като попрочетох доста по  форумите разбрах, че са ме заблуждавали, защото смятаха че имам пари и веднага ще се съглася на най-скъпите процедури. Докато ходех при тях се запознах с много момичета и жени, които минаха през ада без резултат при тях. И още нещо - за мен беше недопустимо това, че не се спазваше никаква конфиденциалност на документите и всеки който влезеше в клиниката можеше на бюрото да разлиства изследванията на други пациентки! Веднъж се срещнах с доцента и ме възмути грубостта му и нетактичността му - нещо, което е недопустимо за работа с жени, искащи бебе. Тимева и Савова агитираха жените за най-скъпите процедури без каквито и да е изследвания, а когато поставих въпроса че искам изследвания ме изпратиха при доцента защото само той ги назначавал. Е, срещата ми с него бе последната и не съжалявам.
Три месеца след като започнах да посещавам друг лекар бях бременна. Аз не бих стъпилав тази клиника никога. Всичко есвързано с това да се печелят пари - лекарите получават комисионна за привлечени пациенти и така са в добри отношения с работодателя си. Имат си и дежурно обяснение - малък процент успеваемост при тези процедури, често заплашват че може и никога да не успееш... което си е гадничко. Отговорност не може да им се търси поради здравната ни система и имунитета на доцента. Порочен кръг, в който не ти остава нищо друга освен да разчиташ на късмет. Съжалявам не искам да обидя тези, които ходят там, но за мен истината е такава.
Виж целия пост
# 11
Slavva, всички стискаме палци на теб и малкото човече  Heart Eyes. Сподели кой е този лекар с такъв хубав успех  Hug дай Боже всекиму
Виж целия пост
# 12
Здравейте.И аз да си кажа мнението за доктора.На 10.01 бях на преглед при него.Каза ми,че има бременност да отида след 2 седмици,а тогава бях в 5г.с.На 24.01 отидох пак на преглед и тогава ми каза:Нараства сака,но ембрион не се вижда.То така и си беше,защото веднага отидох при друг доктор и той си ми каза същото,но най интересното е,че и 2-мата не предприеха нищо,а вече бях в 7г.с.Е какво да кажа на 31.01 прокървих и  го загубих.Другата история свързана с този доктор е хубава.Тя е на снаха ми.Той и следи цялата бременност и накрая роди със секцио,защото бебето беше много голямо 54см. и 4.550кг.и той си го каза преди това.Тя също беше с една неуспешна бременност.Та момичета всичко си е и до късмет.Не е лош доктора.Дори,поне при мен ме укоражаваше,да не се отчайвам,че може по-късничко да е станало,но....Пожелавам късмет на всички Hug  bouquet
Виж целия пост
# 13
Аз вече мога да говоря за д-р Александров и като оператор - засега съм много доволна Simple Smile. Влязох в операционната в 9.00, а в 9.35 мъника беше изваден и проплака. Цялата процедура от първия разрез до последния шев продължи не повече от 50 мин.
Разреза е много фин, не е отекъл, почти не го усещам вече (само като се изсиля с нещо, което ми е забранено да правя Wink).
slavva, разбирам разочарованието ти - отзивите, които съм чувала за Савова са предимно негативни и свързани с върлата й комерсиалност, но моите наблюдения специално за д-р Александров не са такива. Той сам си решава какви изследвания да ми пусне, никога не е се е ръководил от финансовото ни състояние (а ние също сме платежоспособни). Може би това беше причината да предпочета да родя в клиниката.
Никога не съм се съмнявала в конфиденциалността на моите данни и изследвания, защото при всяко посещение, досието ми се изваждаше от картотеката (до която нямат достъп пациенти) и се даваше директно на лекаря ми.
Виж целия пост
# 14
     От клиниката най- доволна съм от д-р Ганева. Тя ми следеше как върви стимулацията и ми предложи след нарастване на фоликулите да пробвам спонтанно да забременея. Едва след това, ако не стане да мислим за ин витро. За мой късмет стана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия