Как мога да си смъкна корема

  • 1 526
  • 17
Здравейте момичета как мога да си смъкна корема родих преди 25 дена а корема ми все още не се е прибрал ,при вас за колко време се прибра и килцата немога да смъкна още сега съм 62 а искам да смъкна поне още 10кг старите ми дрехи не ми стават а не съм ги носила много ,даите ми съвет как мога да отслабна  Heart Eyes

Виж целия пост
# 1
аз още не съм родила, но и ти малко бързаш .Предполагам трябва спорт и т.н. ,но и с времето ще се прибере час от корема. Другите мами ще ти помогнат повечко. Но толкова бързо не става.
Виж целия пост
# 2
Здравей мила!
Честита рожбичка първо ! Да ти е живо и здраво детенце и много хубави мигова заедно ви пожелавам  Hug
За корема - ами още е рано да се прибере !При мен специално това стана бавно - за няколко месеца , но при някой става много по-бързо. Peace
Купи си ластичен колан и го носи винаги , когато имаш възможност .
За упражнения е рано .Знам как се чувстваш , но спокойно .Всичко ще си дойде на мястото! Grinning
Виж целия пост
# 3
Grinning Честито бебче   bouquet
За корема- бързаш,матката е растяла и се е уголемила в период от 9 месеца,ти сега искаш за месец да се прибере ...
При мен смъкна към 3 ти месец след раждането,но със спорт,диети и така  Grinning
Виж целия пост
# 4
Сам ще се прибере изчакай още малко ще видиш че до месец ще влизаш в някои от старите си дрехи.И внимавай не хапвай много сладки и тестени работи и ще поотслабнеш ,а и кърменето помага много  Laughing
Виж целия пост
# 5
Здравей  честито ти рожба , корема се смъква бавничко но моя сега е по добре дори от преди това , бъди спокоина аз свалях килограми цяла година след раждането и не съм пазила диети защото малката беше доста палава и не обичаше много спинкането и нямах никакво време за спане.Дано при теб да е спокоино желая ти го от сърце .Успех и бъди спокоина всичко с времето си
Виж целия пост
# 6
Здравей  честито ти рожба , корема се смъква бавничко но моя сега е по добре дори от преди това , бъди спокоина аз свалях килограми цяла година след раждането и не съм пазила диети защото малката беше доста палава и не обичаше много спинкането и нямах никакво време за спане.Дано при теб да е спокоино желая ти го от сърце .Успех и бъди спокоина всичко с времето си
И при мен 1-вия път беше така,възвърнах си формата за 1 год.( бях качила 30 кг),сега пак качих 30 - вече съм - 11,но тези 19 кг сигурно пак ще ги свалям дълго и продължително.
Така,че спокойно и не бързай толкова-Хубавите работи стават бавно Laughing
Виж целия пост
# 7
Честито бебче! Simple Smile
Килограмите и корема се свалят постепенно, е, има и изключения, на мен ми трябваше година и да спра да кърмя, за да сваля килцата. Simple Smile Така че, имай търпение и воля да не хапваш повечко, защото определено на мен ми се хапваше и с първото и с второто. Успех!
Виж целия пост
# 8
Честито бебче! Simple Smile
Аз раждах секцио и корема също ми беше голям и имах такива терзания. Но без да съм пазила диети или спортувала ми се прибра към 3-я месец, а в момента съм по-слаба от преди! Просто имай търпение Hug
Виж целия пост
# 9
Аз не бях качила много килограми (10) и корема ми се прибра за 10 дни. Ако си качила повечко ще отнеме време, но ще трябва да правиш упражнения. Аз започнах с тях 2 седмици след раждането. Но много спокойно. В никакъв случай не се пресилвай и в началото започни с 5-10 мин. и то с управнения за цялото тяло,  не само за корема
Виж целия пост
# 10
Различно е за всеки.Аз моите килограми лесно ги свалих и коремът ми бързо се прибра,при положение,че при секцио става по-бавно.
Бъди търпелива,натоварвай се постепенно с упражнения,прави коремни преси,движи се повече.
Ако кърмиш не е за препоръчване да правиш диети.Хапвай умерено,избягвай тестените и сладките храни,пърженото и газираните напитки.
Честита радост,да ти е живо и здраво бебчето  Grinning
Виж целия пост
# 11
Честито бебче,желая ви здраве за да изживеете всички хубави моменти,които ви очакват.Ако кърмиш не те съветвам да мислиш за диети,а хапвай пълноценно и здравословно.Ако сте на АМ тогава коремни преси,глад и  newsm39.Коремчето расте сравнително бързо.но се смъква сравнително бавно.Аз също чакам момента,да се пъхна в старите парцалки.УСПЕХ newsm10
Виж целия пост
# 12
честито бебче  bouquetа за килограмите и коремчето при всеки е индивидуално.аз нададах14кг.и смъкнах 10 при раждането.другите килограми не усетих кога се стопиха.сега съм 5кг по малко отколкото преди да забременея.а за корема хората казват ,че 9месеца е растял и девет месеца ще се прибира.моят е още отпуснат,но и мен ме мързи да правя упражнения.а ти сега си гледай малкото злато и не се притеснявай за формите си.
Виж целия пост
# 13
корема ти ще се прибере сам,но тоя тластинки около талията,с тях е трудно
Виж целия пост
# 14
Честито бебче. Аз родих преди 30 дни и корема ми се прибра още на 5-я ден. Останаха обаче килцата и сланинките по корема. Имам да смъквам поне 15 кг, но за този 1 месец не съм свалила и грам, въпреки, че ям по-малко,от когато бях бременна. Може би докато кърмим няма да успеем да си върнем фигурата. При всеки е различно. Имам приятелка, която 4 месеца след раждането си изглеждаше бременна в 9-я месец. Ще се възстановиш, не се тревожи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия