Крос-тренажор -от къде да си купя във Варна

  • 842
  • 5
В кой магазин са по-нормални цените.Вчера си харесах един в Пикадили-Практикер-отдолу -950 лева-ще ми върши работа,но дали някъде другаде не са по-евтини ,не знам.Ако имате някакви идеи насочете ме моля  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ние си купихме след Коледа Кетлер от Метро, в момента отново има един на цена около 500 лева. Уреда е чудесен, без забележки:)

Във Варна би трябвало да има Метро, нали newsm78
Виж целия пост
# 2
Метро има ,но нещо съм скептично настроена.Какво и да сме купували от там,все нещо не му е било наред
Виж целия пост
# 3
Ами уреда е "Кетлер"с две годишна гаранция от  ВНОСИТЕЛЯ. В случая Метро само ни го продава, обслужването, монтажа и гаранциятаеот фирмата вносител! Странно е, че ходихме в магазинана вносителите и нямаше уред  на Кетлер на тази цена. Доколкото ми е известно внасят на преференциални цени за Метро!
Виж целия пост
# 4
Можеш да провериш в Палах центъра.Там има спортен магазин  -Sport Depo или нещо такова, а също на Владислав имат фирмен магазин.Според мен цената се определя от самия модел.Можеш да погледнеш някой предишен модел,също са добри, на който вече му е паднала цената
Виж целия пост
# 5
Именно "Sport Depo" продават Кетлер на Метро, но в техните магазини имат само по -скъпи модели, поне в София е така:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия