Момичета,може ли по време на бременност да взимам лактофлор?Питам,защото след контролно изследване на влагалищното съдържимо резултата беше силно редуцирани лактобацили (вследствие на прием на антибиотик).Едните бактерии,които лекувах са изчезнали,но са се появили пък други (предполагам,че е поради малкото количество лактобацили и съответно намалената влагаллищна защита).Сега ми предстои нов курс на лечение,но се притеснявам че лактобацилите съвсем ще изчезнат.С доктора обсъждахме вариант за ваг.таблетки,които да съдържат лактобацили+антибиотик.Чакам повторното контролно изследване,за да се потвърди със сигурност наличието на съответната бактерия.И в този ред на мисли-колко дена трябва да се изследва секрета в лабораторията?Нормално ли е да ми е взет в сряда към 11 часа и днес следобяд да излезат резултатите?Спомените ми са за поне 5 дена,не знам,вече се обърках  newsm78.Предното го дадох в четвъртък преди обяд и резултата излезе в понеделник следобяд.Което прави 5 дни,но пък събота и неделя са почивни  newsm78
Виж целия пост