Как успявате да готвите и да спазвате диетата си?

  • 1 592
  • 20
Здравейте, мили дами! Решила съм от понеделник да се подложа на диета, но и друг път съм имала затруднения със спазването и тъй като готвя за семейството си. И естествено няма как да ги оставя да гладуват, тъй като те нямат нужда от това, а аз.  Първите дни не ми се дояжда, но след няколко дена изкушението от мириса на топлата храна по няколко пъти на ден ме поставя пред изпитание и ако се поддам веднъж всичко отива на вятъра. Предполагам ще срещна разбирането ви и може би да споделите как се справяте с това неудобство! Желая на всички приятен ден и   bouquet
Виж целия пост
# 1
Точно затова не спазвам диети, защото не мога да издържа да готвя  #Crazy а да не хапвам.
Виж целия пост
# 2
Миризмата ме храни Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ами аз от миналата седмица спазвам /с малки изключения/ диетата на д-р Ори Хофмеклер /в този форум е/ и там всъщност почти няма ограничения в яденето, като се яде само вечер, така че за вечеря си похапвам от всичко, а през деня - само на плодове и чай.
Виж целия пост
# 4
A не можеш ли да им готвиш неща, от които също и ти да хапваш? Не виждам какво му е недиетичното например на пилешката пържола със задушени зеленчуци, постната леща, зелето на фурна, супите, салатите без майонеза и т.н. Има варианти! Аз лично строги диети не мога да спазвам. Когато ми се наложи да отслабвам някое и друго кило, спирам сладкото и тестеното и минавам на зеленчуци и месо. А това може да се яде от всички Simple Smile Нищо няма да им стане, ако няколко седмици не им правиш тортички или мекици Wink
Виж целия пост
# 5
Еми не е много трудно  Laughing
През зеня си спазвам режима, а мъжа ми пък си яде каквото си иска докато  е на работа.
Вечер- пиле или риба със салата. Само че аз ям основно без хляб, той със. Ако не му стигне- дояжда си с каквото намери за добре.
Виж целия пост
# 6
...И при мен няма проблем,щом не съм направила десерти Simple Smile
Виж целия пост
# 7
В началото е трудничко, но после се свиква. Вече даже разни сладки неща мога да правя без дори да ги опитам, ако диетата ги забранява.
Виж целия пост
# 8
Много трудно,понякога хапвам по 1-2 лъжички ако не мога да издържа,но се успокоявам,че моята диета е само 1 седмица и все някак трябва да издържа.Все си казвам ,че другата седмица ще ям каквото си искам.Естествено тогава вече не ми се яде това,което ми е било забранено.
Виж целия пост
# 9
Що бе готвя си Mr. Green  Mr. Green
Гледам обаче да не готвя пържено, не много мазно, да не пресолявам и да не слагам много подравки и използвам само нерафинирана захар или мед за сладкишите. И също така похапвам по малко Peace
Виж целия пост
# 10
Свиква се.Всъщност сега не ми липсва нищо-хапвам пиле със салата,яйца ,сутрин ябълка...Не се изкушавам от нищо.
Дори палачинки и питки им правих скоро -не близнах даже,просто си казвам,че е за добро и чакам да ми мине.
Виж целия пост
# 11
Аз имам периоди, в които не се изкушавам хич.
Но друг път... Crazy
Опитвам се да готвя неща, които стават за всеобщо ядене. А и само аз ли трябва да ям здравословни нрани? Това е за цялото семейство...не бих ги тъпкала с пържени кюфтета и сланини, знаейки какво йм причинявам Rolling Eyes
А за сладкото...похапвам си, умерено.
Виж целия пост
# 12
Всъщност аз готвя здравословно, тестени закуски не приготвям, не пържа, а сланина и мазно не ядем въобще. Сладкото го избягваме.                                                                                                                             Бях правила една диета:ябълки, портокали , краставици и домати. Съчетана със спорт, за 5 дни влизаш във форма, но все пак си гладен. Не зная защо все започвам диети с плодове. След няколко дни без белтъчна храна, просто ти писва от тъпата диета и предпочиташ да си хапваш от всичко. Някой пробвал ли е скоро "страхотната диета"?
Виж целия пост
# 13
Аз не успявам ,много съм лакома  Sad
Виж целия пост
# 14

  bouquet И аз съм така в момента

Но избери си режим, който ще ти е по лесен, можеш и да готвиш и да похапваш, винаги има решение на това, но зависи какви цели си си поставила. Успех   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия