Моля ви за съвет!!!!

  • 852
  • 4
Имам проблем с пикочния мехур и вчера бях при Кюркчиева,май така се казваше в София.Аз съм от Петрич.При прегледа обаче,ми провери уретрата дали нямам стеснение с някакво такова като игличка,накрая с топченце.Вкара ми 3 такива топченца и ми каза,че нямам стеснение.След като установи от какво е ми каза,че може да се чуствам леко дискомфортно от разтвора.Само че като пишках 30мин след това имах адски болки и парене.Като се прибрах още по силно.Чак ми се плачеше.На хартията имаше и малко кръв.Днес пак го чуствам това парене и след като пишкам.Забравих да кажа,че преди прегледа ми нямаше нищо!Моля ви някой знае ли дали е нормално..от какво може да се е получило?Колко време може да е така???Някакво обезболявашто?Моля Ви пишете.Аз съм 18 години!!Съжалявам,че темата е пусната на две места мислех,че на едното не става Sad(
Виж целия пост
# 1
Нищо страшно не се е случило. Наранил е пикочните пътища. Нямаш ли негов телефон или на болницата, ч която преглежда да му се обадиш? Ако ли не и неможеш да ги намериш отиди при личния си лекар.
Виж целия пост
# 2
Мда, и аз мисля, че трябва да се обадиш на лекрката. Да знааеш обаче , че не всички си признават какво са направили . Naughty
Виж целия пост
# 3
Ами аз съм в Петрич,а тя е в София.По-късно,ще й званна защото не издържам.Дано ми мине бързо,защото вече почти и не се храня от притеснение Sad
Виж целия пост
# 4
Непременно се обади. Ако ти каже, че нищо ти няма- консултирай се и с друг. Толкова е лесно да се вкара инфекция по този начин...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия