Как бебчето спи настрани?

  • 1 110
  • 27
Мили мами, моля споделете как слагате бебчето си да спи настрани?
Интересувам се ще ми бъде ли необходима специална възглавничка за тази цел, или това ще бъде поредната ненужна изгъзица, с която ще се снабдя?
Благодаря предварително!  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Сигурно имаш предвид новородено бебче, защото няколко месеца по-късно започват сами да се въртят и си спят както им е удобно, визирам и моята беборана.Та, според мен си купи, не е излишно, защото подпираш бебчето като го обърнеш на една страна, така че да няма възможност да се обърне по гръб, а е добре да спи настрани, защото ако повърне няма да се задави, по гръб може и да се задави.Така че за твое спокойствие си го подпирай.Аз съм подпирала Моника със специална възглавничка, която е като буренце.
Виж целия пост
# 2
няма да ти е нужна специална възгланичка-сама ще видиш в болницата как го слагат. Сменят се страните през три часа и така.
Успех и леко раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Знам ,че продават такива възглавнички,но аз не съм купувала.И за 1-та дъщъря а сега за 2-та просто я подпирам с най обикновенна детска възглавничка.
Виж целия пост
# 4
И аз не съм купувала - излишна е, според мен. Подпирах го леко с одеалцето, след като го завия.
Виж целия пост
# 5
Можеш да го подпреш отзад на гръбчето с нормална възглавница или с одеяло навито на роло или с по-дебела хавлиена кърпа /навита отново на роло/
Виж целия пост
# 6
Можеш да го подпреш отзад на гръбчето с нормална възглавница или с одеяло навито на роло
Аз лично правих така и се получава, няма проблем  bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз не съм купувала - излишна е, според мен. Подпирах го леко с одеалцето, след като го завия.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за съветите, мами!    bouquet
Виж целия пост
# 9
Излишно! Пък и въобще не е задължително да спи настрани Peace
Виж целия пост
# 10
И аз не съм купувала. Подпирах го с навита пелена.

Леко раждане и щастлива среща с малкото прекрасниче!   bouquet
Виж целия пост
# 11
Като новородена,а и по-нататък като бебе,така и не успях да накарам Кали да спи настрани.
С какво ли не я подпирах,аз я въртях-не.Тя си спеше само по гръб,докато в един момент не започна да се обръща сама,на където и е удобно.
Според мен не си купувай нищо,а остави детето да спи както то иска.
Виж целия пост
# 12
Няма нужда от специална възглавничка.Подпирай с одеалце или възглавничка леко гръбчето и готово.Леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 13
Имам специален гръб на Чико, който ми върши перфектна работа.Той е не само за да спи бебето на страни, но  и не позволява да се преобърне детето по гръб и да се задави....
Виж целия пост
# 14
Няма смисъл от такава възглавница,може да го подпираш и с обикновена или пък с одеалце.А и този период доста бързо минава Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия