За вратата на детската стая

  • 7 423
  • 32
Моля ви, дайте идеи. Praynig Вратата е дървена, талашит, но вече е време да се поосвежи. Не ми се иска да я боядисваме, но пък и с рисуването съм малко зле. Имах и идея евентуално да я облепя с детско фолио, ама все още се чудя newsm78
Ще съм ви благодарна ако дадете някакви идеи, снимки, линкове...
Виж целия пост
# 1
С фолио става много добре. ние външната врата си облепихме така и вече 2 години не е мръднала. Продават много хубави цветни фолиа - все ще изберете нещо в тон със самата стая   bouquet
Виж целия пост
# 2
И аз искам да направя нещо интересно с врата в стаята на Никола. Ще чакам с нетърпение идеи!
Виж целия пост
# 3
половината ни е жълто а др синичко като триъгълник
Виж целия пост
# 4
За момчета - може с парчета фолио да се апликира бензинова колонка. Аз бях направила такава в/у вратата, но от хартия. Дребният беше много доволен, но се накъса Cry. Имахме и декоративен маркуч за зареждане.
Виж целия пост
# 5
Може с онези светещите звездички,но зависи от възрастта на детето.....Или просто с плакати:)
Виж целия пост
# 6
Ако можеш да шиеш, направи текстилно пано с някакви апликирани фигурки, с джобчета за дребни играчки. А, вратата може да боядисаш в някакъв пастелен цвят плажна боя.
Виж целия пост
# 7
Още една идея - боички за рисуване с ръце (продават се на JOVY), мажете ръчичките и краченцата на детето и оставяте отпечатъци (колкото повече, толкова повече Mr. Green ). После купувате една кутия реактивен бързосъхнещ лак за дърво и минавате една ръка върху произведението, за да се запечатат. Осигурявате си интересна шарена врата, голямо забавление и кикот и ще си имате овековечени отпечатъци от ръчички и краченца Grinning
Виж целия пост
# 8
преди бях залепила на вратата корк от горната част/над бравата/а долната бях боядисала с боя за черни дъски.От горния край на вратата бях закрепила ролка тапет ,който при нужда се опъваше и по него се рисуваше.Сега смених вратата,защото ми трябваше нова подобре шумо изолирана,но като порасне малкия пак така ще я направя
Виж целия пост
# 9
http://www.zadecata.com/ds/Srachnite_race_na_tati/Vratata_detskata_staia.htm
Виж целия пост
# 10
С фолио става много добре
Виж целия пост
# 11
До нас има един магазин "Сбъднати мечти"-в него съм виждала специално фолио за детски врати.То е като голям фото тапет,но отзаде е като фолиото.Имаше с Мечо пух,Пирати,Мики Маус-ако искаш ще проверя в момента какви има.Към 10-12лв бяха.Много са красиви Hug
Виж целия пост
# 12
Radito,  къде точно е този магазин?
Виж целия пост
# 13
До Пикадили-Чаталжа.На ъгъла с/у книжарница АБВ в новата кооперация точно до светофара  Peace
Виж целия пост
# 14
 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия