Бременност и изпотяване

  • 13 412
  • 21
Здравейте, мами! Влизам в девети месец и от известно време забелязвам, че се потя по обилно /ръце, крака и т.н/. Освен това имам ужасни болки в таза и единия крак, както и напоследък започвам да страдам от безсъние. Бих искала да попитам дали има други мами с подобни проблеми. newsm78
Виж целия пост
# 1
Нормално Peace
Виж целия пост
# 2
Аз съм с абсолютно същите проблеми и то много преди да вляза в 9 месец.
Виж целия пост
# 3
Аз съм в 6-ти месец и от 2 седмици ръцете ми се потят ужасно и аз се чудех дали е нормално, но няколко мами ми казаха, че и при тях е така.
Виж целия пост
# 4
Съвсем нормално.Аз също бях така.
Виж целия пост
# 5
Имах същите симптоми Wink
Виж целия пост
# 6
Съвсем нормално.Аз също бях така.
Laughing
Виж целия пост
# 7
Е ми нормално е това.
 А мене питаш ли ме август месец как беше А Mr. Green
Виж целия пост
# 8

И аз се потя, а съм едва в 5-ия месец... освен това се задъхвам. Не съм напълняла много, но явно и 5-те килограма се отразяват.
Виж целия пост
# 9
Да, има и други мами като теб!Търпение!
Виж целия пост
# 10
и аз се изпотявах здравата и не приключи с раждането.  месеците през които кърмих и особено по време на самото кърмене се изпотявах още повече Confused
Виж целия пост
# 11
аз днес влязах в 9 Peaceот 8 месец вечер не мога да спя-сьбуждам се цялата в пот и се преобличам по 2 пъти на нощ ooooh!имам големи болки в костите-като стоя 10,15 минути на едно място и след това едва се раздвижвам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Освен това имам ужасни болки в таза и единия крак, както и напоследък започвам да страдам от безсъние. Бих искала да попитам дали има други мами с подобни проблеми. newsm78
 

И моите болки бяха същите, ама абсолютно същите.  Това е от натоварването и от тежестта /килограмите/. Страдах от безсъние, защото ми се бяха разклатили здраво нервите. А за потенето, не съм имала обилно потене, но гледах да не се навличам много /бях бременна през зимата/, защото усещах, че много лесно ми ставаше горещо. За болките в краката трябва да гледаш да почиваш повече. Лекарката ми беше казала поне три пъти на ден по 30 мин. да съм в легнало положение.
Виж целия пост
# 13
Нормално е , не се притеснявай
Леко раждане  Grinning
Виж целия пост
# 14
Нормално е.И при мен беше така Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия