Мислех, че ще е лесно, а то.........

  • 359
  • 2
Дъшеря ми соро навърши годинка и смятах да приключваме с кърменето.Към 11 месец по неино желание сучеше само сутрин и вечер.Аз имам да свалям почти 20кг и ги търпях цяла година, но вече не мога.След празниците започнах диета и спорт, доста се ограничавам.Исках плавно да се откажем взаимно от кърменето, а и тя много не настояваше.
От няколко дни обаче иска много често да суче, по цяла нощ иска цица.Сега от  3-4 дни и обяда отказва.Отказвам да и дам да суче, но тя плаче много и се прдавам.Аз не съм майка от камък, става ми мило и я гушкам и и давам.Но тя така само суче и друго отказва.Ако е крем или каша яде, но мисля, че само това и е малко вече.От 2 месеца аз и готвя и ядеше всичко направено.
Имам доста замразена кърма и правя кашата и крема с нея.Приема мляко, ядеше добра.А сега направо не знам какво да павя?
Не искам да се кърмим още дълго, а незнам как да спрем?
Вместо да намалим кърменетата, става обратно.
Диетата започна да дава резултат и не искам да спирам, а незнам какво мляко получава сега.И как ще се отрази на мен диета и кърмене.
Как да се отбием?
Знам, че ще има майки, които ще ме упрекнат, но много съм мислила и това ми е решението.
Виж целия пост
# 1
Кърменето изгаря калории, ще подсили ефекта от диетата. Аз също кърмя, но не се ограничавам, даже напротив. И в резултат на кърменето вече съм кожа и кости, което не ми харесва, ама...
Виж целия пост
# 2
mira c, според мен можеш спокойно да продължиш с диетата и кърменето без никакви угризения на съвеста Wink Най-вероятно кърменето комбинирано с диетата ще ти донесе по-добри резултати отколкото само диетата. Както е казала mousy, кърменето изгаря доста голямо количество калорий.
Не се тревожи, че детето не получава качественна храна, няма такова нещо като нехранителна кърма. Дори нищо да не ядеш, детето ти пак ще получава най-доброто чрез млякото ти, но разбира се ще е за сметка на твоя организъм. Още повече, че сегашното положение е най-вероятно етап покрай никненето на зъби и скоро ще премине!

Плавното отбиване, съобразено с нуждите на детето има много положителни страни и за двете ви и според мен не бива да бързаш да отбиваш заради диетата когато спокойно можеш да комбинираш двете за по-бързо постигане на желаните -20кг Hug
Успех Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия