Търся помощ!

  • 1 129
  • 3
мили мами,имам дете на 2 години.когато бе6е на 3 месеца забелязах слуз в изпражненията му,която не спира и до ден днешен.просто я има-кога пове4е,кога-по-малко.притеснява ме и броя на изхожданията 3-4-5 на ден,добре оформени,не диари4ни.в4ера например е акала 6 пъти.прави ли сме незнам колко пъти посявка на акото-нищо,няма бактериална флора.нашите лекари тук стрелят на посоки,пък дано улу4ат-то не бе дисбактериоза-що ентерол изпи това дете,а сега най-новата диагноза,без да са направени никакви изследвания е,алергия към белтъка на кравето мляко.ако някоя от вас е имала подобен проблем или може да ми даде съвет,ще съм мн.благодарна,защото ве4е направи #Crazy.така сме се невяротизирали вси4ки вкъщи с тия акания.приемам идеи всякакви.Благодаря ви предварително,мили4ки!  bouquet
Виж целия пост
# 1
И аз съм чувала, че такава слуз е от алергия към кравето мляко потърсете такива теми
Виж целия пост
# 2
Здрасти, по това, което чета искам да ти кажа, че моята Гера си хапва доста и ако също много често, по няколко пъти на ден. Зависи и какво е хапвала и какво ще е акото. За слуз не съм забелязала при нея. Не съм правила специално заради слузта изследвания и точно за това няма да мога да помогна.

Пожелавам ти успех и всичко да е наред!
Виж целия пост
# 3
При големия ми син имаше подобен проблем в продължение на месеци, когато беше малък.
Чак на ентото изследване изолираха кампилобактер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия