Въпрос за храненето на криви зъбатковци

  • 370
  • 4
Как се справяте с желанието си да им натъпчете пюрето в устата???
Виж целия пост
# 1
Отказва да папа, а Laughing
Аз лично - като просто спирах да го предлагам. Като не ще - много важно. На следващия ден или на по-следващия, или след седмица ще си навакса. Нали суче - ще си набави калориите и като му поотмине кривенето, пак ще папка.
Нещо друго пробва ли да му предложиш - нещо, което да си държи в ръчичка и да гризка?
Виж целия пост
# 2
ами да ти кажа снаха ми какво правеше-натъпкваше го.То повръща тя тъпче то повръща тя тъпче докато го изяде косата ми се изправяше като гледах а имах чувството че тя се кефи #Crazy
Виж целия пост
# 3
ох, пробвам какво ли не, по едно време минаваше номера с храненето с пръсти, но вече и това не става Rolling Eyes В никакъв случай не искам да я насилвам да яде, но понякога така се изнервям като ми метне лъжицата на стената без дори да опита това което и предлагам #Cussing out
В момента само цели неща яде, предимно хляб и круши.. както и книжки всякакви ooooh! Кърмим се разбира се 24/7.
hedra, ще те послушам и просто ще да спра да предлагам каквото и да е с лъжичка докато не излезне тоя неприятен зъб  bouquet
Виж целия пост
# 4
Отказва да папа, а Laughing
На следващия ден или на по-следващия, или след седмица ще си навакса.

Или след година  Rolling Eyes  Да чукна на дърво, около навършването на 2 години попроядохме твърди храни.
Преди това тц!  Stuck Out Tongue Winking Eye
Нищо не ядеше, безброй много пъти през втората си година директно е отказвал да вкуси твърда храна или е ял по три-четири лъжици в добрите дни. Въпреки това абсолютно нищо му няма, 12 кг е, расте, има бузки и не спира да плямпа, изобщо съвсем нормално дете.
Та не им се шашкайте много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия