фризьорски и козметичен салон в студентски град

  • 3 613
  • 4
Здравейте! От доста време си мисля да пусна такава тема. Предполагам, че в студентски град има доста салони свързани с разкрасителни процедури и ви моля за съдействие да разберем кои са най-добрите!!!!!Благодаря ви предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Хайде сладурани дайте мнение да знаем къде е качествено! newsm80
Виж целия пост
# 2
Ми аз на фризьорски салони така и не се осмелих да отида в Ст.град.Имам си фризьор в Лозенец и съм си мн доволна.Макр че ми идва малко ксъпичко.
За козметични салони -два съм посещавала и от двата съм доволна.Но само за кола маска...
Ами ти?
Виж целия пост
# 3
Аз не съм ползвала услугите на салоните им затова и реших преди да отида някъде да сондирам мнение. Мисля, че от този форум съм получавала най-добрите съвети. Ако е възможно да ми дадеш координатите им  поне тогава за кола маската да ги пробвам.
Виж целия пост
# 4
Здравейте!

За съжаление за сега мога да ви препоръчам само къде да не ходите в Студентски град-студиото се намира точно на завоя на 280 и 94 след спирката на четворката.Направих си цялостна процедура за почистване на лицето(около 25 лв струваше) и след това около 2 месеца не ми минаха зачервяванията.Не знам защо така се получи,но преди,когато съм ходила на козметичка,никога не е имало такива последици.
След този случай не съм посмяла да отида отново на козметик.Сега май събрах смелост,но пък не знам къде в Студентски град има добро козметично студио.
Исайкова,може ли да напишеш от кои салони си доволна(няма значение,че си ги посещавала само за кола)?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия