Подул ми се е един лимфен възел...

  • 1 044
  • 13
...точно където бикините се впиват, отпред под корема.Сутринта си го напипах. Сега до понеделник ще превъртя. Да се е случвало на някоя от вас? Възможно ли е да е от настинка?
Виж целия пост
# 1
Спокойно, на мен ми се е случвало точно преди да забременея Peace, беше ми се подул от ляво, така и не разбрах как ми мина, пих парецитамол, вит.с и го намазах един път с паста йодасепт но на много тънък пласт. Peace
Виж целия пост
# 2
Какво ми трябваше взех да ровя из нета пише ужасни неща Tired
Виж целия пост
# 3
Спокойно де, може да е от настинка. На дъщеря ми така и се надуват на врата и аз се бях шашнала и докторката каза,че е от настинката Peace А аз пък един път така се икорках  Embarassed, а се оказа обърнат косъм doh
Виж целия пост
# 4
еее, и ти правиш като мен Sad, недей така защото колкото повече четеш толкова по - страшно ти става, аз от много четене за болести бях на антидепресанти 3 години Confused

все пак отиди в понеделник и си следи температурата. Peace
Виж целия пост
# 5
Каси, така както го описваш, ми прилича на моя проблем от пролетта - възпалена Бартолинова жлеза (тя не е точно лимфен възел, нещо подобно, но не съвсем).
И аз се бях шашнала много, и тема пусках даже, където после подробно си описах преживелиците.
Търсих я, обаче я няма, явно е прибрана за архив.

Най-добре иди на гинеколог - читав обаче, предполагам, че си имаш такъв.
Ако е леко положението, може и само с пиене на антибиотик да се разминеш.
При мене не стана номерът, наложи се да ме клъцнат, за да изтече гнойта; не е страшно, но ако се наложи да го правиш искай си упойка, не като мене само с Лидокаин, защото си боли, няма какво да те лъжа Confused.
И не се шашкай, наистина не е страшно, може от най-обикновено замърсяване да се е получило; въпросът е да реагираш навреме и да не рецидивира Peace.
Виж целия пост
# 6
CTramell ,нали знаеш че и аз имам проблем с тази жлеза, само че при мен е по - надолу, а лимфните възли са по- нагоре как го обясних само.... Embarassed, абе май при нея е към корема, а жлезата е наравно с ....
Виж целия пост
# 7
Никога не боледувам и съм изшашкана. То и мястото май не успявам да омясня точно Rolling Eyes Отпред, където е най-горната част на тазобедрената кост...малко по-надолу..
Леле какво обяснение Embarassed
Абе нали като се ходи редовно на фитнес се опива от двете страни коремчето, е на там само че в посока надолу...
Кльощава съм и не се храня съвсем редовно, та от време на време ми се подуваше на врата един...скоро не се е случило, а тогава като ходих на лекар така и не установиха да има някакъв проблем, защото изследванията м ибяха нормални. Предполагам ако е нещо притеснително трябва и температура да вдигна Thinking
Виж целия пост
# 8
Ами при по-слабичките някои лимфни възли се напипват и без да има възпаление. Аз си имам такива- на врата един- имам си  го от малка още. На дясната гърна- даже лятото си правих ехография на млечните жлези, че се бях уплашила нещо. Имам и от двете страни на гениталиите- преглеждала съм се. Казват ми, че защото съм била по-фина .
Виж целия пост
# 9
миличка, наистина трябва да си с температура, за да е тещо сериозно Hug, това не е бартолинова жлеза, просто си настинала и там е реагирало, не се тревожи, в понеделник отиди на лекар, но няма за какво да се притесняваш.
намаза ли го с йодасепт?
Виж целия пост
# 10
Не съм го мазала...То нали трябва да има връх, нещо като голяма пъпка да е за има смисъл да го мажа...Доста съм нехайна по отношение на здравето си и честно казано съм отвикнала да ходя по лекари по какъвто и да е повод, та се надявам до понеделник да е изчезнало за не ходя.
Виж целия пост
# 11
ще го мажеш! Peace, няма такива с връх или не, мажеш, аз так съм си оправила лимфен на врата, знам го от лекар и то точно по кръвни болести - моля те повярвай и го намажи, нищо не губиш, освен да изчезне бързо Peace
Виж целия пост
# 12
По всяка вероятност е фоликулит - от врастнал косъм /външно може да не се вижда нищо/.
Виж целия пост
# 13
най-добре иди на доктор и не си затормозявай акъла с разни неща.може нищо да не е а ти да се притесняваш напразно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия