Фраксипарин - притеснения

  • 2 341
  • 9
Здраейте момичета,
имам два аборта в 4 и 5 месец - мъртъв плод и пукане на мехур. Направих всички необходими изследвания, но не се отчете нищо притеснително. Др. Тодорова ми изписа + няколко лекарства при положителен тест и по една инжекция фраксипарин на ден през цялата бременност. При профилактично посещение при гинеколога ми той само дето не изпищя. Щяла съм да прокървя и да имам големи проблеми. Някой може ли да ми даде повече информация. Аз все още не съм бременна, но съм много раздвоена и притеснена.
Виж целия пост
# 1
Гинекологът ти да вземе да прочете за фраксипарина. Няма опасност от кръвоизлив, за разлика от хепарина. Действието му е подходящо за твоя случай. Механизмът на действие не позволява кръвоизлив.
Виж целия пост
# 2
Здравей Simple SmileАз съм на същата терапия-Фраксипарин 0.4 от на4алото на бременноста ежедневно.Не се притеснявай.Пожелавам ти скорошно забременяване  PraynigУспех
Виж целия пост
# 3
гинекологът ти е невеж. изобщо не е наясно с действието на този медикамент, нито пък е наясно с имунологичните проблеми на износването и тяхното лечение.
ако можеш - смени го.
гинекологът трябва да е активен участник в лечението, все пак!

аз съм била през цялата си бременност на фраксипарин плюс аспирин, пък не съм прокървила.
Виж целия пост
# 4
Аз също не съм запозната с фраксипарина и незнам какво да правя, и на кого да се доверя, но че гинекологът е за сменяне - в това няма две мнения. Редовите гинеколози (и особено в провинцията) изобщо не са запознати с този тип лечения. Благодаря ви за мнението. На всички желая успех. От фраксипарина ми казаха, че можело да стане голям проблем по време на раждане, защото било анти коагулант...
Виж целия пост
# 5
Ами спира се 24 часа преди раждане и проблеми няма.
Виж целия пост
# 6
От фраксипарина ми казаха, че можело да стане голям проблем по време на раждане, защото било анти коагулант...

аз съм с антифосфолипиден синдром и преди да ме оперират, изрично ми предписаха фраксипарин в деня преди операцията и 3 дни след това.
Виж целия пост
# 7
Това е при доказан проблем. Ако се взима превантивно обикновено се спира един ден преди процедура.
Виж целия пост
# 8
Почти през цялата бременост бях на фраксипарин. Родих секцио. Няколко дена преди операцията лекарят го спря, а веднага след операцията отново няколко ден ми правеха тези инжекции.
Виж целия пост
# 9
След операцията е задължително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия