Количка,която се сгъва като чадър

  • 2 845
  • 36
Искам да купя по-лека количка,която да се сгъва като чадър.Харесала съм няколко модела летни колички,които се сгъват на чадър. Едната е Chicco Ct 0.5,втората е на Bebe Confort,а третата на Baby Relax /твърдят,че е френска/,на мен ми е абсолютно непозната.
Въпросът ми е някой има ли впечатления от някой от изброените модели,защото много се триумя?
Виж целия пост
# 1
Аз имам бебе Комфорд Алегро +, ако говориш за нея. Доволна съм от количката  Peace
Френската не я знам, но основното предимство на Алегрото пред Чикото, е че има борд. За мен поне това е важно. Като гледам при Алегрото "възглавничките" отстрани на количката при главата са по-голями. Освен това регулирането на облегалката е свързано с положението на подложката за крачетата. Като е в седнало положение, крачетата са надолу. Като пада назад количката, крачетата се качват. Това в началото ме притесняваше, но сега дори го предпочитам  Grinning И не на последно масто има цяла дръжка. На мен тези дръжки са ми много по-удобни, защото си я държа където ми падне, а не на точно определени места. Алегрото има и подпирачка и стои сама права в сгънато положение, за Чикото не знам.
Това мога да ти кажа аз. Иначе на основен изглед доста си приличат
Виж целия пост
# 2
Моделът на Bebe Confort не е Alegro,а този с единичните дръжки/не попитах как се казва/.Не държа да има борд,а да бъде по-лека /сегашната ми количка е с борд и цяла дръжка/,дори може би предпочитам да няма,за да се сгъва още по-лесно.Въпросният модел има напълно легнало положение и се регулира подложката на краката.А именно заради цялата дръжка въобще не погледнах алегрото.Имаш ли представа колко тежи?
Благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 3
Не знам точно колко, но другото Бебе Комфорд, за което говориш със сигурност е по-леко. Не знам този модел защо го няма нито на страницата на Малечко, нито на официалния сайт  newsm78 Само да ти кажа, че Алегрото си се сгъва, като всяка друга количка-чадър, нищо че има цяла дръжка и борд  Peace Но тя, както ти казах, много прилича на Чикото. Така, че явно и то трябва да отпадне в сравнение с другия летен модел на Бебе Комфорда.
Виж целия пост
# 4
Гледала си модела Вива, който тежи 6.5 кг. Алегрото тежи 8 кг. Бебе Релакс е подмарка на Бебе Комфорт. Защо не погледнеш и Бърди на Макси - Кози http://www.maxi-cosi.nn-bg.com/birdi/birdi.html Аз се колебаех м/у нея и Алегрото, но се спрях на нея, защото ми се струва по-широка Grinning
Виж целия пост
# 5
Бебе Релакса на мен ми е най-удобен!Има регулиращи се дръжки,най-лека е при возене и при качване по тротоари/повдигане на количката/.
Бебе Конфорта-Вива има напълно легнало положение,по-дълга е май и е около 3 см. по-широка.Т.е. по-удобна за детенце,но при качване на тротоар /повдигане на количката/ на мен ми е по-трудно.Явно е въпрос на амортисьори и къде идва жентъра на тежестта.
Затова много се чудя!Разликата в цената не я коментирам.
А Бърдито на Макси Кози каква цена има?
Виж целия пост
# 6
Ние имаме Peg Perego. Сгъва се на чадър и се събира в супер малкия багажник на Пежо 206 (много малко модели се събират там, дори и на чадър  Grinning) Тежи около 6, даже май 5.5 я дават без коша. Аз съм много доволна.

Успех в избора!
Виж целия пост
# 7
Ние имаме Peg Perego. Сгъва се на чадър и се събира в супер малкия багажник на Пежо 206 (много малко модели се събират там, дори и на чадър  Grinning) Тежи около 6, даже май 5.5 я дават без коша. Аз съм много доволна.

Успех в избора!
А цена?
Виж целия пост
# 8
288 лв. е цената на Бърдито в магазините Бейби Нова Grinning
Пег Перего лайт е около 430 лв.
Виж целия пост
# 9
Купихме количка миналия месец на фирма "Мони" за 75лв.  Wink Сгъва се на чадър, с багажниче отдолу. Много съм доволна  Peace За другите не мога да дам мнение, хубав е вариантът и на Бертони /за 80-85лв/.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 10
Тази също изглежда много компактна:САМ, в сайта на Пакостник:
Виж целия пост
# 11
Побут
Виж целия пост
# 12
Аз купих най-обикновена количка (тип чадър) за дете на около 1 год, от Сомо в Младост за 30 лв. Много съм доволна от нея.
Виж целия пост
# 13
Очаквам още мнения,особено от мами ползавли някой от посочените от мен модели.
Виж целия пост
# 14
zdravei.
koli4kata na Chicco e mnogo dobra ,moiata priatelka  ima sa6tata i e mnogo dovolna.lesno se  opravliava ,leka e i e mnogo zdrava.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия