Болки в стомачето?

  • 365
  • 2
Моят син се оплаква от болки в стомахчето от една седмица. Ходихме на лекар, правихме му изследвания и няма нищо. Казва, че го боли от дясно и като ходиме сутрин за детската градина ако забързаме се оплаква, че го боли много и казва "Боли ме от дишането". Днес сутринта повърна, няма температура. Странна работа, на някой случвало ли му е е?
Виж целия пост
# 1
Да,през празниците големия ми син беше по същия начин.Мислех че си е раздразнил стомаха,защото не е много редовен в яденето(особено в детската градина)
По съвет на лекар му давах пасирана храна.Първия ден започнахме с картофено пюре ,без мляко,много малко масло и малко сирене вместо сол.Давах често и малко като количество.
На следващия ден сутринта яде попара само намачкана и за обяд и вечеря супа леко намачкана,между храненията предлагах кисело мляко.
За 5-6 дни се върна на нормалния си режим на хранене.
Все още не давам никакви сокове и шоколад.Избягвам зеле и боб.Избягвам и цитруси ,защото едната вечер повърна след като яде мандарини.
Когато тръгна на детска градина разбрах,че и други деца са били по същия начин и явно става въпрос за вирус.
Виж целия пост
# 2
Да, най-вероятно. И ще процедирам като теб с храната. Дано се оправи по-скоро, че така много ме притеснява. Лошото е, че много обича сок от портокали и ми извади душата да му направя и аз разбира се му направих!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия