Помогнете на едно семейство!!!

  • 417
  • 1
Здравейте на всички! Омъжена съм и имам 6м. прекрасен син!Реших да публикувам тази нова тема с надеждата, че все ще се намери някой който да ми помогне я със съвет я с нещо друго. Ето и моята кратка история : когато неочаквано забременях нямахме самостоятелно жилище където да живееме със съпруга ми,затова и решението да оставя бебето да се роди беше трудно,но благодарение на съпруга ми бебе Дейвид сега е на бял свят.И слава богу,защото нищо нямаше да оправдае постъпката ми  ако бях извършила  и непоправимото.До този момент живеехме при свекър ми и свекърва ми.Започвайки да мислим за предстоящото събитие и за появата на новия член  от семейството осъзнахме ,че там където се намирахме не беше най подходящото място за отглеждане на бебе ( имаше 3 кучета и 5 котки ).Родителите на съпруга ми ни заявиха, че за нищо на света не биха се разделили с животните и  в този ред да се оправяме сами.Така по стечение на обстоятелствата се преместихме по покана на моите родители в тяхния апартамен.През първите 2-3 месеца нещата вървяха добре,но след това започнаха да се изявяват и първите сблъсъци породени от съжителството на 2 поколения на едно място.Сега условията за живеене са нетърпими.И най вече за нашето прекрасно дете при което случайте в които някой се съобразява с неговия режим на живот стават все по-рядки.Съпругът ми работи като автомеханик в авто сервиз и доходите му са непостоянни,а аз както предполагам се досещате съм по майчинство.Така докарвания доход на месец не надвишава 600лв.,като на този етап 100лв. от тях отиват за заема взет при раждането на сина ни.Желанието ни да се отделим в собствен дом е невъобразимо голямо.Дом където да отглеждаме на спокойствие сина си.Моля ви да ни помогнете!   Ако някой отдава под наем малко жилище или знае за такова пишете ми!Имаме си всички необходими мебели и уреди ,просто ни трябва едно малко помещение където да живеем необезпокоявани и където да има необходимите условия за отглеждането на едно българско дете!
 newsm17
Виж целия пост
# 1
Търси тук:
http://www.imotibg.com/i/imotibg_r1_c3.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия