"Биоактив - хром"

  • 5 039
  • 13
Момичета, толкова съм напълняла, че като се претеглих вчера, направо се уплаших.
Основната причина е, че не мога без сладко, направо полудявам като ми се дояде и няма в къщи.

Та въпросите  ми са: Някой вземал ли е биоактив -хром, подтискат ли наистина желанието към сладко, каква им е цената и за колко време стигат? А също и колко време се приемат за да имат ефект.

Виж целия пост
# 1
Не изобщо - пих и дори надебелях.
Дори сякаш от него повече ми се ядеше сладко.
Виж целия пост
# 2
Не изобщо - пих и дори надебелях.
Дори сякаш от него повече ми се ядеше сладко.

а аз така се бях надъхала да си ги купувам, но ще бъда благодарна и на още някое мнение по въпроса.
Виж целия пост
# 3
На мен ми изглежда поредната измислица.
Виж целия пост
# 4
Хромът участва в метаболизма и с липсата му се свързва желанието да се яде сладко-така че хром на таблетки ще помогне само ако желанието да се яде е провокирано от ниско съдържание на хром в организма. Ако си ядеш много сладко но то не  е заради липса на хром то и да ги пиеш ефект няма. Естествено едно тестване за да се разбере дали имаш или не нужда от хром смятам че ще е много по-скъпо от самата опаковка таблетки така че да си сигурна вземи си една опаковка-ако няма какъвто и да е ефект не повтаряй
Виж целия пост
# 5
Аз по принцип съм доста против хапчета, не за нещо друго, а просто защото какви ли не съм пила и нищо освен глад и спорт не помага. Но за този хром мога само да те посъветвам да си купиш-сестра ми е пристрастена към сладкото, ама в буквалния смисъл, на ден изяждаше по 3-4 шоколада и по 2-3 кутии бонбони. Нищо друго не ядеше. /Странното е, че не дебелееше/, но пи 1 месец хром и направо спря да яде сладко. Аз също пих, но при мен нямаше нямаше почти никакъв резултат. При майка ми също имаше задоволителен резултат. Абе тъпо го обясних, но в общи линии исках да ти кажа същото, което и  anonimna
Виж целия пост
# 6
Не си давай парите и не и мисли,че ще свалиш и грам! Пих го близо 2 месеца и така "отслабнах",че само сянката ми се виждаше! JoyОбаче ако си решила-пробвай,може пък и да подейства!
Виж целия пост
# 7
Аз лично невярвам на нито едно нещо за сваляне на килца.
Не е ли да се ограничиш в сяко едно отношение нестава.
И все пок това е мое мнение,ако решиш да пробваш желая ти успех. Peace Hug



                     bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз преди 2-3 месеца ги купих и нищо ,даже имах чувството че ми се ядеше още повече сладко и ги спрях.
Виж целия пост
# 9
Момичета, толкова съм напълняла, че като се претеглих вчера, направо се уплаших.
Основната причина е, че не мога без сладко, направо полудявам като ми се дояде и няма в къщи.

Та въпросите  ми са: Някой вземал ли е биоактив -хром, подтискат ли наистина желанието към сладко, каква им е цената и за колко време стигат? А също и колко време се приемат за да имат ефект.



аз пия.
освен хром , който подтиска желанието за сладко, пия и влакна на биоактив. ( 3х2 табл)
съчетавам със строга диета.
не знам от кое има ефект , но ще ги допия. ( пари сме давали  Wink)
иначе, дори да си купиш Хромизан или други продукти с хром, или само хром със сигурност ще понамалят глада за сладко. Не можеш да напълнееш от хром, това е елемент и няма никакво отношение към натрупването на килограми. действа в мозъка.

като цяло ... глад му е майката. успех!
Виж целия пост
# 10
Преди няколко месеца имаше такава тема и много хора бяха се включили в нея, но сега не мога да я намеря. Общото мнение беше, че нямат ефект.
Виж целия пост
# 11
Аз съм доволна от тях, даже много. Не за отслабване, а за липсата на желание за сладко. Винаги съм унищожавала в големи количества сладко, костваше ми доста усилия поне докато кърмя да намаля до 200гр шоколадови неща на ден. В началото ги пих около 2-3 месеца, после прекъснах защото имах доста ангажименти и последното за което мислех бяха хаповете. Сега пия рядко като се сетя, желанието за сладко не се е върнало.  Ям сладко, но много по рядко и в минимални количества.
Виж целия пост
# 12
взех си и Хром, и Влакно - нямаше резултат!
Виж целия пост
# 13
Май няма да си ги купя. Като чета мненията на повечето от вас, няма смисъл да си хвърлям парите на вятъра. Ще пробвам с воля Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия