Какви шишета ползвате за вашето бебе?

  • 2 092
  • 42
Поразгледах в магазините и не мога да преценя какво да си купя на първо време.Марка,големина, екстри?Видях,че се предлага и стартов комплект за новородени,Удачен ли е?Моля,споделете!
Виж целия пост
# 1
От денят на ражданети и до днес само физиологичните на чико....
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам само Авент. Всичките ни уреди са такива, съответно и шишетата. В момента имам 7 шишета (3 големи и 4 малки.) Само 2 съм купила, другите вървяха с уредите. Бибероните съм сменила един единствен път, когато дъщеря ми стана на 6 месеца. Стерлилизатора ми е за 4 шишета. По този повод вече го използвам максимум един път на ден. Естествено не е задължително да имаш толкова много шишета, те ти трябват като излизате някъде ,ако дохранваш или ако бебето е само на АМ. Така че в началото не ти трябват толкова много. Но аз определено препоръчвам Авент, защото изхвърлих 2 други шишета (Д-р Браун и Нуби), които издържаха по2 стерилизации. А нашите вече вярно ни служат почти 9 месеца.
Виж целия пост
# 3
На Нуби-

На Авент-

И от двете марки съм много доволна  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
За всеки случай се запасих с 2 шишета Avent, значи не съм сгрешила  Wink
А има ли значение дали шишето е с нормална форма (изправено) или наклонено, като това
Виж целия пост
# 5
физиологични чико, но аз ти препоръчвам за сега да си вземеш едно малко - 150 мл и толкова. ако се наложи да минете на АМ тогава купувай още Wink

изкривените уж са против колики, но има и прави такива Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Изкривеното шише е по-удобно, при него наистина няма как да се гълта въздух /поради формата му/

Виж целия пост
# 7
ами ние и криви и прави имаме и от кривите на мен ми е малко по-неудобно да му давам и някак винаги остават 50 мл вътре, които не може да изспие, но и аз по принцип нямам много пит с хранене от шише, предимно за вода сме ползвали....
Виж целия пост
# 8
Ползвам само Dr.Brown/BFree
Преди да родя си бях купила Авент,но ги смених с тези, когато започнаха коликите
Виж целия пост
# 9
Авент.Доволна бях от тях.
Виж целия пост
# 10
първо с физиологичното на Чико,а към година смених с Авент!
Виж целия пост
# 11
Имам 3 шишета на Чико,в т.ч. и физиологичното и едно но Нук.И от двете марки съм доволна.
Виж целия пост
# 12
Ползвах Авент преди 6 години за каката и сега отново си купих от тях. Супер са и издържат дълго употреба както самите шишета, така и бибероните. Удобни са и за миене, понеже са с голям отвор. Комплекта за новородено, ако е този на Авент с 4 шишета, ще е голям, ако кърмиш. В такъв случай за началото си вземи 1 малко шише, а после сама ще прецениш какво ти е нужно.
Виж целия пост
# 13
Много ви благодаря,информацията ви ме ориентира.Точно се страхувах да не се изхвърля в ненужти покупки от престараване.Бъдете щастливи!
Виж целия пост
# 14
Ползвах Авент,но след като синковецът счупи 2 шишета,минах на Камера.Разликата е никаква.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия