Detsko party

  • 913
  • 13
Moje li niakoi da mi preporycha niakakva detska staia ili miasto kydeto da napravia rojdenia den na malkata.Minalata godina beshe v Sofia lend,no tam ve4e ne rabotiat...decata biaha mnogo dovolni ot kakite tam.  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Миналата седмица правихме такова в Мак Доналдс на бул. Т. Александров - какичката беше страхотна и децата много се забавляваха, макар едно с друго изобщо да не се познаваха! Жалко, че не обърнах внимание как се казва момичето което беше тогава.. Sad
Виж целия пост
# 2
Аз имам приятелка, която прави рождения ден на сина си с едни много готини какички. Имаше много игри и танци, децата много се забавляваха. Всички останахме много доволни.
Виж целия пост
# 3
minalata godina i az go pravih v McDonalds,no da vi kaja 4estno kato go sravniavam s drugi godini ,kogato sym go pravila v Sofia lend ne me zadovoliava.Veselo beshe no ima kakvo oshte da se jelae  Grinning

Виж целия пост
# 4
Миналата седмица правихме такова в Мак Доналдс на бул. Т. Александров - какичката беше страхотна и децата много се забавляваха, макар едно с друго изобщо да не се познаваха! Жалко, че не обърнах внимание как се казва момичето което беше тогава.. Sad

Blagoadia ti.
shte obmislia i tozi variant.
Na miasto li triabva da se angajira ako resha?
Виж целия пост
# 5
Ние ангажирахме на място, но може да пробваш по телефона, още го пазя: 986 96 00
Виж целия пост
# 6
Ние ангажирахме на място, но може да пробваш по телефона, още го пазя: 986 96 00
Blagodaria ti Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз имам приятелка, която прави рождения ден на сина си с едни много готини какички. Имаше много игри и танци, децата много се забавляваха. Всички останахме много доволни.
Mojesh li da mi pomognesh s niakakvi koordinati?
kolko godishno e bilo deteto, zashtoto moiata e po-golemi4ka.stava na 7. Opasiavam se da ne im e sku4no
Виж целия пост
# 8
Ами ще попитам приятелката ми за някакви телефони. Предполагам, че ги пази, защото наистина остана много доволна. Децата бяха големи- на 8 години и доста буйни  Laughing , но момичетата се справиха чудесно, имаше игри, които даже и на мен ми бяха много интересни.
Виж целия пост
# 9
Ами ще попитам приятелката ми за някакви телефони. Предполагам, че ги пази, защото наистина остана много доволна. Децата бяха големи- на 8 години и доста буйни  Laughing , но момичетата се справиха чудесно, имаше игри, които даже и на мен ми бяха много интересни.

dobre.shte sym ti blagodarna.
Виж целия пост
# 10
Казват се детски партита " Бубозавър" - тел. са : Ели 0887465439 и Руми 0887660323, сигурна съм, че и ти ще си доволна. После ще ми разкажеш Grinning успех!
Виж целия пост
# 11
Казват се детски партита " Бубозавър" - тел. са : Ели 0887465439 и Руми 0887660323, сигурна съм, че и ти ще си доволна. После ще ми разкажеш Grinning успех!
благодаря ти.
ще се обадя информативно.все още не съм решила на къде да се насоча.
Виж целия пост
# 12
Казват се детски партита " Бубозавър" - тел. са : Ели 0887465439 и Руми 0887660323, сигурна съм, че и ти ще си доволна. После ще ми разкажеш Grinning успех!
Helenna ,специално искам отново да ти благодаря.днес се обадих на телефоните които ми остави.Оказаха се момичетата от София ленд.  Party
Поразпитах ги и мисля че ще се спра на тях.Организират всичко.Само трябва да се спра на заведение и да им го кажа.Мисля си за сладкарницата Романс в Симеоново.Какво мислите?
Виж целия пост
# 13
Ами там е много приятно, може и в някоя пицария....или у вас  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия