епилатор на PHILIPS

  • 5 720
  • 42
Искам да попитам за мнението ви,за новия епилатор със замразяващите представки на PHILIPS.Някой ползвал ли го е,доволни ли сте и според вас по-добър ли е от BRAUN?
Виж целия пост
# 1
Незнам дали е по-добър от Браун, защото не съм го ползвала, но съм доволна от Филипсчето Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Според мен Филипс по принцип са по- добри от Браун( имала съм и двата). Не знам обаче дали има смисъл от тези приставчици и подобни джаджи Wink
Виж целия пост
# 3
И аз ползвам на Philips и съм доволна, въпреки че моя модел е без ледените приставки. Според мен като ти е студено повече ще те боли.
Виж целия пост
# 4
Според мен Филипс по принцип са по- добри от Браун( имала съм и двата). Не знам обаче дали има смисъл от тези приставчици и подобни джаджи Wink

филипс са си филипс Peace
Виж целия пост
# 5
Ползвам Philips Satinelle super sensitive - с обезболяваща глава и т.н Препоръчвам ти го. Преди това имах по-стар модел пак на Филипс.
Виж целия пост
# 6
фИЛИПС са най-добрите!
Виж целия пост
# 7
Винаги препоръчвам горещо епилаторите на ФИЛИПС. Безспорен лидер са. Имам този с охлаждащата приставка. Изобщо не я използвам. Неудобно е, а да не говоря за това, че няма този ефект, който рекламират - безболезнена епилация.  С нея боли толкова, колкото и без нея, даже е адски неприятно, че леден накрайник  ти се лепва за кожата.
Виж целия пост
# 8
и преди имах филипс и бях много доволна. сега имам точно този със замразяващите приставки. боли ме неизмеримо по-малко отпреди - при мен студът помага. другите приставки също стават Peace
Виж целия пост
# 9
  И аз съм доволна от Philips Satinelle super sensitive.
Виж целия пост
# 10
Филипс определено!   newsm53
Виж целия пост
# 11
и аз го имам този с приставката за охлаждане,но не я ползвам,аз си се епилирам,а тя си седи в камерата на хладилника:))))Иначе съм много доволна,като го избирах също се чудех между него и няколко модела на Браун,но ми казаха,че е по-добър-но не разбрах с какво)
Виж целия пост
# 12
Според мен Филипс по принцип са по- добри от Браун( имала съм и двата).
Имам този с охлаждащата приставка. Изобщо не я използвам. Неудобно е, а да не говоря за това, че няма този ефект, който рекламират - безболезнена епилация.  С нея боли толкова, колкото и без нея, даже е адски неприятно, че леден накрайник  ти се лепва за кожата.
Това е моето мнение по въпроса.
Виж целия пост
# 13
А с какво Филипс са по-добри? Аз имам Браун, но остаря и се чудя с какво да го сменя...
Виж целия пост
# 14
Нямам мнение за епилаторите PHILIPS. Аз имам BRAUN Silk Epil, доста старичък, от 7 години, но върши перфектна работа ( за сегаPeace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия