Боли го кракът - какво е????

  • 798
  • 5
Синът ми е на 7г. От около седмица се оплаква, че го боли левият крак. В началото реших, че се е ударил нещо, но след като се събуди с плач преди два дни, вече започвам да се притеснявам. Няма нищо видимо, а ми обяснява, че болката е по целия крак и около капачката на коляното.
Какво може да бъде? На какъв специалист да го заведа? Трябва ли да се прави снимка?
Виж целия пост
# 1
Завеждаш детето при личния ви лекар, обясняваш какъв е проблема и той ви насочва към специалист! Нали това им е работата на личните лекари?!
Виж целия пост
# 2
Водете малкия на лекар, вероятно ще ви назначат рентгенова снимка или скенер, това ще го прецени личният лекар.
Може да е от разстежа на костите, може и друго да е, но сте длъжни да проверите...
Успех и пиши какво е станало Peace
Виж целия пост
# 3
Ззаведи  го на лекар и си вземи талон за ревматолог или ортопед. Моят син така без да е боледувал сериозно стигна до реактивен артрит. Дано да са само болки на растежа, но все пак чуй и мнението на специалист.
Виж целия пост
# 4
Ходихме при личния лекар и ни даде направление за детски ревматолог.  Каза, че е възможно от прекарано заболяване (настинка) да го удари в ставите...
Препоръча ни  поликлиниката към бившето кино "Урвич".

Някой , ако може да ми препочъча детски ревматолог , ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 5
Ззаведи  го на лекар и си вземи талон за ревматолог или ортопед. Моят син така без да е боледувал сериозно стигна до реактивен артрит. Дано да са само болки на растежа, но все пак чуй и мнението на специалист.
Би ли ми написала, ако искаш и на лични , какво представлява заболяването и как се лекува
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия