у-ще "В.Априлов" на ул.Шипка- дайте мнения

  • 3 673
  • 13
Здравейте, тази година ще сме първокласници и се интересувам дали училището е добро, има ли много кандидати и кога се подават документи
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Ами на братовчедка ми децата учат там,но ги набута с връзки.Иначе предимство имат децата,които живеят в района.Знам,че напливът е голям,тъй като се води елитно у-ще,със строг директор и добър контрол.Но на едно дете като не му се учи,ако щеш и в Харвард го набутай,то не ще да учи и това си е.
Виж целия пост
# 2
obadih se po telefona 8465358 i mi kazaha che se podavat molvi na 2 mai 2007 g. dokolkoto znam tam chakat hora ot vecherta za da si zapazyat red
lichno az se otkazah ot tova uchilishte
malko mi idva dalech
no na teb uspeh
Виж целия пост
# 3
Зълва ми се нареди на опашка в 3-4 ч. през нощта и записа племеницата ми там. Доволна е от госпожата, но от занималнята - никак.
Виж целия пост
# 4
Привет на всички!
Имаме намерение да запишем детето си в 38-мо, първи клас. Твърдо сме решени, че ще е там.
И така, моля за повече информация за учителите, които тази година поемат първолаците. Предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 5
училището е старо; стаите - леко мрачни и доста олюскани; всяка година събираме пари за ремонти, но се подмениха чиновете само в някои стаи; плюс за нас поне е, че е до седми клас, т.е. няма големи, не са разпространени лоши навици, децата са предимно от културни семейства
Виж целия пост
# 6
Здравейте - звънях и ми обясниха, че нямат предучилищна група, поради липса на място, а приема е направо в 1-ви клас. От 1-ви клас се изучава засилено английсли език (ранно чуждоезиково обучение), а след 4-ти клас - немски като втори език. Има стол и държавна занималня, както и няколко частни. В държавната са 26 деца. а в частните са по 5-6 на една учителка.
Виж целия пост
# 7
katosun, благодаря за информацията.
Спомена, че имало частни занимални. Освен "Ян Бибиян" знаеш ли за някоя друга, която да е по-близко до училището?
Виж целия пост
# 8
Човека, с който говорих беше много лаконичен и разбрах, че частните занимални са в самото училище, но може и да не съм разбрала правилно... За съжаление нямам достатъчно информация за други занимални newsm78
Виж целия пост
# 9
Имат мултимедиен център - английски с компютри на третия етаж - вероятно това са имали предвид за частна занималня. Иначе си имат редовна, но с ограничена бройка деца.
Виж целия пост
# 10
Аз разбрах за редовната занималня, но тя е до 17.00 часа, а мен това не ме устройва, защото работя до 17.30 часа. Освен това си мисля, че в частната занималня ще обръщат повече внимание на детето, защото то си има нужда, де.
Виж целия пост
# 11
Не мога особено да ти помогна, в района има частни, но не съм много наясно, виждала съм и бусчета на частни занимални, които чакат децата след училище, взимат ги и ги водят.
Виж целия пост
# 12
Освен това си мисля, че в частната занималня ще обръщат повече внимание на детето, защото то си има нужда, де.
Ще си позволя да допълня информацията - близо до училището има частна занималня /тя е на една от преподавателките в училището/ и е най-евтината, за която съм чувала изобщо - 6 лв на ден с една закуска/. Родителите, с които съм говорила, са много доволни от нея. Когато аз ходих да проверя, бях закъсняла и всички места бяха заети. Точни координати не мога да дам, защото не ги знам /адрес и телефон/, но мога да опиша как да я намерите. Тръгвате по бул. Евл. Георгиев от ул. Шипка по посока Орлов мост, стигате до един спортен магазин, веднага до него е вхоната врата към блока, в който на приземния етаж е занималнята. Ако случайно не можете да се ориентиратекъде да влезете, попитайте в спортния магазин - те ще ви упътят. И дано вече да не е късно да ги откриете.
Виж целия пост
# 13
За тази занималня внимавайте само учителката, която ги води да не е Мира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия