BOLKA SLED ZVETNA SNIMKA

  • 674
  • 4
molia VI kajete mi kakvi antibiotizi ste pila sled zvetnata snimka,az pravia mnogo chesto infekzii a doktora ne mi predpisa nishto predi tova .Strah me e  blagodaria vi pishi mi na veronic02@abv.bg I NIAKAKVA FIZIOTERAPIA TRIABVA LI DA SE PRAVI SLED TOVA
Виж целия пост
# 1
Аз съм пила Азатрил,широко спектърен.Не си го предписвай сама в никакъв случай.Има лекари за това.Не съм чувала за физеотерапия след цветна снимка.Леки болки са нормални и кръвотечение също.Кръвта е от щипването.
Не се панирай.Желая ти бързо възтановявяне и добри резултати!
Виж целия пост
# 2
Миличка, погледни във съседния форум Проблемно забременяване, там има няколко теми за цветната снимка и ако някой е имал силни болки, вероятно е споделил какви болкоуспокояващи е пил. Ти за болката ли поташ или за антибиотик за предпазване от инфекция  newsm78
Физиотерапия не е нужна Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Няма нужда от физиотерапия, това не е процедура, от която ще ти останат болки като се променя времето, примерно  Laughing А за антибиотика не бих посмяла да предпиша по нета. Трябва да кажеш опасенията си именно на доктора, той ще ти изпише нещо. Иначе, в стандартния случай не се изписват антибиотици. И не се страхувай, болката е 30 секунди. Сложи си 1 свещичка Тилкотил вечерта преди снимката, и 1 сутринта преди снимката, и иди спокойна. Успех.
Виж целия пост
# 4
Аз разбрах, че е минала вече снимката...ама май грешно съм разбрала Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия