Цветове за стени в кухня

  • 34 466
  • 41
Здравейте, момичета!
В ремонт сме на новото ни жилище от доста време и от самото начало на ремонтните работи следя форума и намирам безценна информация в него, за което ви изказвам сърдечни благодарности!   bouquet
Днес поръчахме кухнята и вече имам точния план с цветовете - ще бъде избелен дъб и бордо, а плотът ще е цвят "титан".
Моля, дайте идеи за цветовете на стените. До края на другия месец трябва да сме боядисали преди монтажа. С нетърпение ще очаквам отговорите ви.
Виж целия пост
# 1
Четох една книга за подходящите цветове в дома и се съобразих с това, когато се нанасяхме! За кухната се препоръчва - жълто, оранжево - топли цветове!
Виж целия пост
# 2
Пробвай с това Wink
http://www.orgachim.bg/virtual/
Виж целия пост
# 3
моето мнение е да я оставиш бяла. и без това вече имаш два цвята плъс този на плота и ми се струва че ще стане прекалено дразнещо ако боядисаш в четвърти. но пък тази комбинация - светло, бордо и титан е страхотна  newsm10 успех и с радост да си я ползваш
Виж целия пост
# 4
На нас кухненските шкафове също са червени (но не бордо), стените са нещо средно между бежово и оранжево. При нас  кухнята, всекидневката и хола са в едно и  помещението е голямо и затова боядисахме срещуположната стена на кухнята в същия червен цвят като нея и стана много приятно.
Виж целия пост
# 5
Според мен боядисай стените в светлия цвят на кухнята. Не знам какво е избелен дъб, но той трябва да е твоят цвят. Аз поне така мисля да направя - шкафове бордо, уреди инокс, гръб на кухнята нещо светло - ванилия например, с бордо фуги, и съответно стените  - с цвета на гърба.
Виж целия пост
# 6
 Можеш да си поиграеш  Wink тук ,има възможност да променяш цвета на стените и на мебелите и да си правиш твой проект  Peace
  На мен ми беше много полезно! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Можеш да си поиграеш  Wink тук ,има възможност да променяш цвета на стените и на мебелите и да си правиш твой проект  Peace
  На мен ми беше много полезно! Simple Smile
Подкрепям! Така, ще можеш да прецениш най-добре.
Виж целия пост
# 8
и аз съм за жълто или оранжево, пък ако стените направите и в двата цвята ще  стане върха Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Според мен боядисай стените в светлия цвят на кухнята. Не знам какво е избелен дъб, но той трябва да е твоят цвят.
Peace
Виж целия пост
# 10
Моята е жълто-оранжева и много топло изглежда, само че при теб няма да стои добре. Бежово може би или слонова кост.  newsm78
Виж целия пост
# 11
Много благодаря на всички за прекрасните идеи! Страхотни сте  Hug
Уриел, благодаря ти за милите думи!
Избеленият дъб е много много светло дърво, леко жълтеещо (почти като ванилия). Вероятно ще се спра наистина на някакъв цвят близък до него, защото самото помещение не е много голямо и се опасявам да не се претрупа от цветове и да се получи дискомфортно усещане в стаята.
Виж целия пост
# 12
В стаята има 2 колони и трегер между тях - чудя се дали да не ги направя бордо, а останалото - или бяло, или слонова кост или много бледа ванилия...  newsm78
Виж целия пост
# 13
моята беше оранжево-бананово и беше супер / сега е бледо зелена ама предното беше май по-добре...

иначе за твоя случай

Според мен боядисай стените в светлия цвят на кухнята. Не знам какво е избелен дъб, но той трябва да е твоят цвят. Аз поне така мисля да направя - шкафове бордо, уреди инокс, гръб на кухнята нещо светло - ванилия например, с бордо фуги, и съответно стените  - с цвета на гърба.
Peace
Виж целия пост
# 14
моето мнение е да я оставиш бяла. и без това вече имаш два цвята плъс този на плота и ми се струва че ще стане прекалено дразнещо ако боядисаш в четвърти. но пък тази комбинация - светло, бордо и титан е страхотна  newsm10 успех и с радост да си я ползваш

И аз мисля,че многото цветове ще дразнят.Успех! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия