някой да е ползвал космодиск

  • 1 579
  • 12
ще ми се да разбера има ли ефект от това чудо ако някой е ползвал или знае нещо по въпроса нека сподели.Благодаря Grinning
Виж целия пост
# 1
Имаше наскоро такава тема, можеш да поразгледаш страниците назад, доста се изписа по въпроса Simple Smile
Аз и там си писала, но тук с две думи: при мен ефект имаше, но трябва да се носи постоянно.
Виж целия пост
# 2
Да -аз ползвах и космодиска и наколенките на доктор Ливайн,но  ефект не видях.Носих ги много дълго време,но само чувствах дискомфорт без да има полза от тях и накрая ги захвърлих.
Виж целия пост
# 3
майка ми го ползваше и казваше, че е доволна. самовнушението верно е голяма работа
Виж целия пост
# 4
Май наистина е от самовнушение Laughing
Виж целия пост
# 5
Не ми се търси другата тема, че нямам време, но нека кажа и аз от моя опит.

Имам сколиоза от много малка - това е изкривяване на гръбнака. От вън не се забелязва, но това е нещо, което цял живот ми създава дискомфорт - при по-голямо физическо натоварване, особено на гърба, или при покачване на повече от 2-3 килограма и гърба започва зверски да ме боли...  Sad Можеш да си представиш какво ми беше през двете ми бременности - не се траеше направо  Close, не можех да ходя, да седя, да спя... абе бях като парцал от този тормоз. Бях готова да пробвам всичко, само и само да спре да ме боли. И тогава се сетих за Космодиск, даже се разрових в нета да им видя телефона и реших, че ако ще и 1000 лева да струва ще си го купя, поне да пробвам. Ами подейства ми! На втория, третия ден не усещах НИКАКВА болка, чувствах се перфектно! Обаче не го свалях, навсякъде ходех с него, махах го само като се къпех. Това нещо много ме облекчи, но след раждането като го дадох на майка ми на нея не й подейства  Confused Явно си зависи от болката и това какво я предизвиква. Според мен тези ръбове на Космодиска правят нещо като масаж на гърба и от това идва и облекчението... не мога да си го обясня по друг начин. Единственото, което ме дразнеше беше, че беше страшно неудобен, стърчеше над врата и добре че беше зима и ходех само с поло или шалове, за да не се вижда. Освен това има едно копче отпред където се закопчават ластиците, което копче ми се забиваше в кожата на корема много неприятно... Но тези неща се изтрайваха в сравнение с болката в гърба.

Така че съветът ми е да пробваш от някъде да видиш дали ще ти подейства и тогава да купуваш.  Wink
Виж целия пост
# 6
Свекър ми и баба ми си го купиха, но изобщо не са доволни казват, че няма никакъв ефект.
Виж целия пост
# 7
благодаря ви момичета  Grinning  а за тема се пробвах да търся ама не работеше търсачката тогава
Виж целия пост
# 8
Баба ми си купи. Първата седмица твърдеше, че се чувства по-добре, но после никакъв ефект
Виж целия пост
# 9
И аз съм със сколиоза ,но не ми подейства,на баща ми също не дава ефект.Наистина е много некомфортен за носене тоя космодиск.Обива и на корема и на врата , мишниците ми се разраниха от ластиците му,а резултат-няма.Ако ми помагаше или поне временно да спираше болката ми щях да го нося въпреки дискомфорта ,който създава,но уви.Не си давайте парите!
Виж целия пост
# 10
Моят дядо го носи и е много доволен. Не го сваля. Баба ми да не остане по- назад и я поиска, купиха и за нея +наколенки на Ливайн- никакъв ефект
Виж целия пост
# 11
Аз съм ползвала космодиск и съм много доволна.
Виж целия пост
# 12
Ох, като чета и ще ме накарате пак да го изровя, пак да пробвам. И аз съм с ужасни болки в гърба, масажи и иглотерабия ми помагат, но ефекта е временен. Купих си космодиск, когато бях бременна с пъвото си дете. Много е неудобен за носене, както са казали и другите, но и ефект при мен не видях. Може и да не съм била много постоянна. Така го вадя няколко пъти за по няколко дни,но понеже съм страшен нервак и не го изтрайвам.
Нооо, сега се замислям пак да пробвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия