Съпругът на Блага Димитрова...

  • 6 951
  • 71
беше при Коритаров.Пропуснах участието му.За какво става въпрос?
Виж целия пост
# 1
Ами Хана (осиновената им дъщеря) написала автобиографична книга, в която го обвинявала в сексуален тормоз.  newsm78
Предполагам, че затова са го поканили - скандалът на деня.
Виж целия пост
# 2
Ако не ме лъже паметта,навремето Блага Димитрова е осиновила това момиче във Виетнам.Странен начин да изразиш благодарността си за това,че са те спасили от глад и мизерия.
Виж целия пост
# 3
Какво точно е ставало, си знаят само те.
Дали това нейното е странен начин за изразяване на благодарност или опит да предизвика скандал, от който да печели,  newsm78 не можем да преценим.
Жалко е, ако се е случвало, на всички е ясно, че това не остава без последствия за детето.
Жалко е, ако не се е случвало и се плюе без причина.
Виж целия пост
# 4
Е, ако все пак е вярно да си мълчи ли Rolling Eyes Освен това Блага Димитрова е тази, която е взела Хана от Виетнам /макар и да не я е осиновила законно/, а въпросният съпруг се е появил малко по-късно. Не мисля, че дори и в името на благодарността следва да се мълчи, ако написаното е вярно.
Виж целия пост
# 5
Само не разбрах тя наскоро ли е била изнасилена?И ако не е така, защо чак сега се раздухва историята?Ето какво намерих по случая:http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-01-16&article=174789
Виж целия пост
# 6
===
Виж целия пост
# 7
ако се абстрахираме от това за кои хора точно става дума темата щеше да е друга.
мисля, че никой не знае какво е / какво е било.
той и тя знаят.

в артистичните среди стават странни неща, като цяло.
тоест, нищо не изключвам, дори избора на виетнамче -
мога да измисля още 10 основания, освен благородството.
човешките дебри са дълбоки.

Виж целия пост
# 8
Ох, не знам вече какво да мисля... Като четох постинга сутринта - бях убеден, че всичко е манипулация и жажда за печалбарство...
Преди малко се чух с баща ми, той е гледал предаването на Коритаров - Благин Данчо се държал отвратително, и според него е напълно възможно това, което пише Хана/Хани да е истина  Sad
Виж целия пост
# 9
Хана не е осиновявана, но носи фамалията на Блага Димитрова. Скандалът винаги продава, мдааа  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз доколкото си спомням от преди каквото съм чела Хана никога не се е държала добре с тях. Няма никаква благодарност към тия хора, че са я отгледали.
Още преди години се пишеше как се отнася с тях.

Но пък сутринта и Йордан Василев го каза вярно може би, че грешката им е че не са я научили да работи повече. Каза "Все я пазехме, ние вършехме всичко, все заети, и не я възпитахме правилно".

Мисля че тук се крие част от истината.

Да, бяха го поканили за скандала, а той искаше да представи осмия том с произведенията на Блага Димитрова.
Виж целия пост
# 11
Да, бяха го поканили за скандала, а той искаше да представи осмия том с произведенията на Блага Димитрова. уф, че странно поведение.
според мен всеки в тази история си е по малко сбъркан... newsm78
Виж целия пост
# 12
Като се има предвид, че Блага Димитрова и Йордан Василев са подслушвани и наблюдавани денонощно по онова време, той надали би насилвал девойчето. Защото не би могъл да предостави на Държавна сигурност по-удобен начин за разправа с него и Блага. Ето защо ми се струва, че девойката е решила да изкара малко лесни пари с лъжи, подтикната от хора, на които не им се нравят неотдавна изнесените от Йордан Василев данни за връзките на виден десен политик с Луканов.
Виж целия пост
# 13
Напълно е възможно да са се забавлявали.
Напълно е възможно и да не са се.
А пари винаги трябват. Дайте ни хляб и зрелища.
Виж целия пост
# 14
Йордан Василев е изключително неприятна личност. като четох неадекватните му коментари по темата във вчерашния Монитор, съвсем ми замириса.
друг е въпросът защо виетнамката е решила едва на 40 години да си излее душата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия