Каква кафемашина???

  • 5 211
  • 19
Предстои ми купуване на кафемашина, но не знам какво да търся   newsm78
Има толкова много марки , модели и т.н. Thinking
Кажете Вашите какви са, доволнили сте и от колко време ги ползвате, от кой магазин или вносител в София сте ги купили.
С две думи - ПОМАГАЙТЕ МИ да избера най-доброто   bouquet
Виж целия пост
# 1
Имam Delonghi с капсули и съм много доволна  Peace

Виж целия пост
# 2
  Наскоро в "На пазар" имаше подобна тема там казах,но и тук да повторя-за мен SAECO са номер едно в кафе машините,страхотно кафе правят. Peace
Виж целия пост
# 3
Потърси в "На пазар" наистина - там доста обширно се обсъди това. Но лично вкъщи порзваме "Делонги" - вече 4 години никакви проблеми, а кафето е невероятно.
Виж целия пост
# 4
delonhi знам, че са от най-добрите. Ние нямахме много парички и взехме Briel-за 130 лева и да ти кажа-супер доволна съм и от нея Simple Smile.Прави страшен каймак на кафето.
Виж целия пост
# 5
 petiv2Кой модел на Briel имате?
В Техномаркет имаше едни на промоция за 120 лв.
Виж целия пост
# 6
пише briel artemis
Виж целия пост
# 7
Имam Delonghi с капсули и съм много доволна  Peace


и аз съм със същата и мога да кажа 4е прави невероятно кафе с много каймак
Виж целия пост
# 8
 Peaceделонги
Виж целия пост
# 9
Задължително SAECO.
Виж целия пост
# 10
всъщност аз не пия кафе и нямам идея от кафемашини Wink нашата е марка KRUPS-мъжа ми си я донесе от Франция-доволен е от кафето, но и той само скъпи кафета пие Simple Smile
Виж целия пост
# 11
delonhi знам, че са от най-добрите. Ние нямахме много парички и взехме Briel-за 130 лева и да ти кажа-супер доволна съм и от нея Simple Smile.Прави страшен каймак на кафето.
И нашата е такава,португалски са и наистина става чудесно кафе,а и налягането и е 15 бара Peace
Виж целия пост
# 12
делонги твърдо  Peace 

сега, така или иначе, имаме пък Ровента, която не прави лошо кафе, имайки предвид, че майка ми е абсолютен кафе-маниак и мнооого претенциозна за еспресото!!!

а Briel каква марка е - не съм я чувала, но цената е супер 
Wink
Виж целия пост
# 13
Цитат
а Briel каква марка е - не съм я чувала, но цената е супер   Wink
,
Цитат
И нашата е такава,португалски са
Виж целия пост
# 14
Подкрепям идеята за същата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия