Изгубен регистрационен номер

  • 7 645
  • 5
Знаете ли какво се прави в такива случаи?Нови номера ли се вадят или нещо друго?
Виж целия пост
# 1
"При загубване или открадване на табела(и) с регистрационен номер те се обявяват за издирване, а номерът не се използва за регистрация до изтичане на отбелязаната върху табелите година на валидност. Превозното средство се регистрира с нов регистрационен номер по установения ред."

Това е от наредбата за за регистрацията и отчета на моторните превозни средства.

Мисля, че се налага и глоба.
Виж целия пост
# 2
Аз намерих табела с регистрационен номер.
Как да процедирам?
Как да намеря собственика?
Виж целия пост
# 3
Аз намерих табела с регистрационен номер.

Най-добре е да я предадеш в най-близкото РПУ до мястото, където си я намерил. Те ще издирят собственика или ще я върнат в КАТ, ако той вече се е набутал за пререгистрация.
Знаете ли какво се прави в такива случаи?Нови номера ли се вадят или нещо друго?

Отиваш до най-близкото РПУ до мястото, където предполагаш, че е изпаднала и обявяваш номерата за изгубени. Държиш на всяка цена да ти издадат бележка, че са обявени за издирване и с нея собственика отива в КАТ да регистрира наново колата (тя ти служи и ако го спрат заради липсата на табела). Не зная да има глоба, но се плаща пререгистрацията.
Виж целия пост
# 4
Аз намерих табела с регистрационен номер.
Как да процедирам?
Как да намеря собственика?

...ако е от старите номера , хич не го търси... някой я е изхвърлил...
а моеш да я заковеш на вратата на детето си - нали така правят по американските филми... Wink
Виж целия пост
# 5
.....Най-добре е да я предадеш в най-близкото РПУ до мястото, където си я намерил. Те ще издирят собственика или ще я върнат в КАТ, ако той вече се е набутал за пререгистрация.
Дали ще ме карат да пиша разни доклади?
А мислиш ли,че ще го направят,а няма да я метнат в кофата за смет?


............ако е от старите номера , хич не го търси... някой я е изхвърлил...
а моеш да я заковеш на вратата на детето си - нали така правят по американските филми... Wink
От новите е.
Беше паднала на един тротоар,където явно е бил паркиран автомобила.
Като е слизал се е закачила и е паднала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия