Посещава ли някой д-р Лазаров в "Гинека"?

  • 1 228
  • 3
Записах се на ЖК при д-р Лазаров в "Гинека"(Младост1), но моята лична лекарка ми каза, че било по- добре да посещавам клиника "Щерев" или 1АГ"Св. София"(където евентуално да родя). Някой от вас посещавал ли го е и какви са му впечатленията? Разбрах, че работи и в Шейново, но ми казаха, че трябвало доста да платя, за да ме изражда той. Да си остана ли при него или мога да го сменя? Моля , който го познава и е минал по моя път, да ме посъветва!!!
Виж целия пост
# 1
Какво се оказва, че никой не го посещава? Разочарована съм... Cry
Виж целия пост
# 2
Аз посещавах д-р Лазаров допреди 1 месец.Моят личен лекар ми го препоръча и ми каза същото-че раждането при него излизало скъпо.Аз обаче още тогава знаех,че няма да раждам в София,това по семейни причини.Така че темата с раждането при него не ме е вълнувала.
Иначе за самия лекар мога да кажа,че съм доволна.Той е специализирал в Германия и отношението му се различава коренно от това в женските консултации например.Караше ме и да си пускам някои изследвания,които не са задължителни за БГ,обаче в цяла Европа ги правели,за хормоните на щитовидната жлеза.Само малко ме беше поизнервил с хемоглубина,защото си беше втълпил,че е нисък,като всички останали лекари(хематолози и т.н.),с които се посъветвах смятаха,че не е притеснително.Но по-добре лекаря да е по-грижовен,отколкото да не му пука.
Така,че аз бих ти го препоръчала,а за раждането най-добре да говориш със самия него.Освен това незнам защо ми е останало,че работеше в Окръжна,не в Шейново?
Виж целия пост
# 3
DoGma_PrObe, благодаря ти много за споделеното!!! Май засега ще си карам при него, пък да видим...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия