проходилка, бънджи и столче за хранене

  • 3 534
  • 28
Кога се слага детето в столче за хранене, в бънджи и проходилка.
Казаха ми че мога да слагам бебка когато стане на 5 месеца, но аз си мисля, че е твърде рано.
Имам и друг въпрос - кога мога да поизправя леко облегалката на количката, защото на бебка явно и е скучно когато е будна да гледа само сенника.
Виж целия пост
# 1
Рано ви е още. В столче за хранене , детето се слага след като може вече да стои седнало , т.е. след навършени 6 месеца. В проходилка , когато започне да се изправя само. При нас това беше 8 месец. Мисля ,че и за бънджи е тогава, аз не съм ползвала  Peace
Виж целия пост
# 2
Малки сте, нека стане поне на 7-8месеца. Peace
Виж целия пост
# 3
В столчето за хранене сложих Яна, когато беше на 6 месеца, в проходилка на 7, а бънджи гащи не сме използвали.
Виж целия пост
# 4
И двете си деца сложих към 5-ти месец в бънджито,малко след това в проходилка,до към 8-мия месец.След това ги оставих да си пълзят и махнах проходилката.В  столче за хранене към 8-мия месец.Навремето бях разпитвала и ми казаха,че гръбнакът им укрепва към 5-6-ти месец.Разбира се в началото ги слагах за около 15-20 минути.
Виж целия пост
# 5
Бънджи не сме използвали.
В паяк го сложих на 5м и половина,а на столче за хранене на 7м
Виж целия пост
# 6
За столчето за хранене - зависи какво столче ще купувате. Има столчета, които стават и за новородено. Попринцип, ако има достатъчно легнало положение, според мен не е проблем да го слагаш бебето откакто започнете захранването. Аз си взех Чиполино Гранд Комфорт с 3 позиции на облегалката и го ползвам от 4,5м. Нямаме проблеми.

За бънджито - купихме й на 5-6м и целия зор беше 1 месец. След, като пролази, бънджито беше захвърлено.

За проходилката - не съм ползвала. Маги не искаше да седи в нея. Започнах да я слагам, след като започна да се изправя по мебелите - към 6,5м
Виж целия пост
# 7
И Йоана някъде към третия месец започна да скучае легнала в количката и аз повдигах гръбчето на следващото положение за 15-20 минути докато е будна. Като заспи я свалях пак в легнало положение.
Не съм ползвала столче за хранене, но вече й е време, защото от шезлонга в който е в полулегнало/полуседнало положение се надига да е седнала. А бънджито го планирам към 8-я месец, като й станат по-устойчиви крачетата и се научи да скача. Иначе ще трябва да ми заякват ръцете.  Wink
Виж целия пост
# 8
Бънджи не сме ползвали, проходилка на 7 месеца, столче пак на 7, в полуседнало положение от 4 месец за малко докато бе буден Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Проходилка - не
Бънджи - не
Столче - на 7 месеца и до сега продължава да се храни в него.
Виж целия пост
# 10
Бънджи не съм ползвала, на столче за хранене сложих бебо на 7 месеца, а в проходилка-на 8. Раничко е да повдигаш облегалката на количката.
Виж целия пост
# 11
след 6м.
Виж целия пост
# 12
За столчето за хранене - зависи какво столче ще купувате. Има столчета, които стават и за новородено. Попринцип, ако има достатъчно легнало положение, според мен не е проблем да го слагаш бебето откакто започнете захранването. Аз си взех Чиполино Гранд Комфорт с 3 позиции на облегалката и го ползвам от 4,5м. Нямаме проблеми.

За бънджито - купихме й на 5-6м и целия зор беше 1 месец. След, като пролази, бънджито беше захвърлено.

За проходилката - не съм ползвала. Маги не искаше да седи в нея. Започнах да я слагам, след като започна да се изправя по мебелите - към 6,5м



  За кой ли път сме на едно мнение Peace
 
Виж целия пост
# 13
В столчето за хранене сложих Яна, когато беше на 6 месеца, в проходилка на 7, а бънджи гащи не сме използвали.
И при нас така протекоха нещата.
Виж целия пост
# 14
Ivros сори, че ти се намесвам в темата, но искам да попитам мамите, че се притесних нещо  Embarassed

Бебка е на 6 месеца и от седмица я слагам в проходилка, тя е ужасно щастлива, бръмчи и обикаля стаите, като фурия е...рано ли е? Сгреших ли, че я оставих!.... Ох  че се притесних да не и стане нещо  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия